Kızlar neden evlenmek yerine evde kalırsınız?

etrafa bakıyorumda evllilik çağında kızlar ve bir o kadarda evde kalmış kızlar var ama gel gorki

evlenmek yerine evde kalmayı tercih ediyorlar.sizlerin yüzünden nüfusa katkıda bulunamıyoruz. yazık günah değilmi sizlerinde bizlerinde gençliği gidiyor.hadi tamam kendinize acımıyorsunuz bari bizim gibilere acıyın.bizim gibilerin günahı nedir (evlenmeyen kızların mağdurlarından biri) :((

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• 30 yaşımdayım. aylık 2500 tl gelirim var. evim var. arabamı sattım ama istersem hemen alabilirim. bulunduğum noktaya (oda neyse) kendi emeklerimle geldim. ailem kalabalık arkadaşlarım da var epeyce... e fena hatun da değilimdir hani... hangi evde kalmaktan bahsediyorsunuz allah aşkına... nerenin mağdurları olur bunlar ?

1|1
    0|0
    • Bence en iyi cevap bu olmalı kutluyorum sizi, kendi ekonomik özgürlüğünüzü kazandığınız için.

• evet bunu sen bana yapabilirdin çünkü bayansın ama ikinciye dokunamazdın o mesafede olmazdım önünde . ilk kez gördüğüm bir var oluşu önceden tanıyor olamazdım kendimi taktim edeyim ben sadece insanım bazı insanların olamadığı insan ve ben sadece yansımayım karşımdaki nasıl bir aynaysa ben öyle yansırım ona en sevdiğim yönüm laf ebesiyim doğan her harfimi kullanabilirsin kibrin söner sana kullandığım harfler içinde ilaç kullanmana gerek yok merak etme etkileri iki saat sonra geçer BAYAN .

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...