Hayatta yapmak isteyip de yapamadığınız şey nedir? Yaptığınız şeylerden pişman oldunuz mu?

Hani her insan hayatında yapmak istediği bişey vardır ama bazan yapamadıkları şeyler oluyor aldatılan aldatan eşler sevgililer yada işte ya benimde en buyuk idealim buydu deyipte yapamadığınız şey varmı birde hayatta yaptığınız şeyden pişman oldunuzmu yada ben yaptığım hiç bişeyden pişamn değilim mi diyorsunuz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• yurt dışı master

1|0
    0|0
  • asker olmak çok istemiştim

1|0
    0|0
  • link çok istediğim halde yapamadığım tek şey bu.

1|0
    0|0
    • Linklere ne kadar güvenebiliriz kusura bakmayın size tavsiyem link koymayında linlere tıklamayında bu sizin bütün elinizdeki bilgilerin çalınıp gittiği ve senin bazı şeyleri kaybettiğinin göstergesidir dostça uyarı benden size

• heh. tamam şimdi. rica ederim.

• ben hayatta yapma o senin yapmak istediğni arkadaşım ben aşaya varana kadar sanırım ruhumu teslim etmiş olabilirim

• yoldan geçerken bağırarak konuşan, ağızlarında sakız, varla yok arası mini etekli bi kova makyajl kızların ağzının ortasına 3 tane vuramadım ya la.

1|0
    1|2
  • hangi birini anlatayım olmazmı keşke herşey daha farklı olsaydı hayaller gerçek olsaydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O fotoğraftaki kişi sensen , jilet diye bir şey icad edildiğini bilmeni isterim

1|0
    0|0
Yükleniyor...