Arkadaşlar nolur bakın çok zor durumdayım ?

arkadaşlar öncelikle 1.62 boyunda 67 kilo olan şişman bir kızım artık zayııflamak stiyorum bunun için günde 1 saat yürüyüş yapıyorum,60arkadaşlar öncelikle 1.62 boyunda 67 kilo olan şişman bir kızım artık zayııflamak stiyorum bunun için günde 1 saat yürüyüş yapıyorum,600 kere ip atlıyorum,400 tane bacak açma kapama hareketleri yapıyorum. bunları 3 gündür yapıyorum fakat üst bacağımdaki damarlarda çok ağrı var. ham olduğumdan biliyorum ama ne kadar sürecek bu ağrılar bir de zayıflamak için başka neler önerirsiniz (akşam 5 ten sonra yemek yemiyorum) 0 kere ip atlıyorum,400 tane bacak açma kapama hareketleri yapıyorum. bunları 3 gündür yapıyorum fakat üst bacağımdaki damarlarda çok ağrı var. ham olduğumdan biliyorum ama ne kadar sürecek bu ağrılar bir de zayıflamak için başka neler önerirsiniz (akşam 5 ten sonra yemek yemiyorum)

Güncellemeler:
arkadaşlar 5 günde 2 kilo verdim. mümkün mü sizce?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüş değil ağır tempo koşu yap. çalışmayı hafifletmezsen ağrılar geçmez. yeni başlarken 2 günde bir az az yap, sonra her güne yayıp arttır. ağrıların sebebi oksijenle alakalı. vücutta yıkım olayına gereken enerjiyi sağlamak için oksijenli solunum yapıyor ve oksijenin yetmediği yerde az da olsa oksijensiz solunumla destekliyor. oksijensiz solunum faaliyetinde ise laktik asit açığa çıkıyor ve ağrıların sebebi laktik asit birikiminden kaynaklanıyor. yani vücudun laktik asidi bünyeden çıkartmakta deneyimsizken üstüne üstüne spora devam edersen et kırığı tabir ettiğimiz olaya döner. bu yüzden ilk başlarda laktik asidin atılmasını beklemen gerekiyor bu da bir gün ara vermekle olur.

0|0
    0|0
    • korktum şimdi ya neyse ben o zaman azaltayım teşekkürler :)

• iyi bakalım gelişmelerden haberdar et

• tamam 15 gün bir bakalım buraya yazacam :)

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol su iç ve yemeklerden önce elma sirkesi. Bitkisel çaylarla destekle..

0|0
    0|0
    • tamam.1.5 ayda ne kadar verebilirm şu an acayip takıntı haline getirdim dışarı çıkamıyorum :(

• Evlencekmisin 1.5 ay sonra yoksa neden bu kadar acele ediyorsun bırak sağlıklı bir şekilde 4-5 ayda ver bişey olmaz

• yok la yaşım daha çok küçük sadece biraz değişmek istiyorum :dD

Erkekler Ne Diyor 7

• kardesim herşeyi doğru yapıyorsun ama ağrıların tabikide olcak. 3 gün değil de bunu uzun süre devam ettirirsen emin ol karşılığını alacaksın. Ama bazı şeylerde yanlışlık yapıyor olabilirsin. Örneğin sen hiç spor yapmayan biriyken birdenbire gelip 600 ip atlarsan 400 bacak açma kapama yaparsan sana zarar verebilir. Bunun yerine bünyen yetecek şekilde hergün 1 tık fazlasını yaparak bünyeni alıştırarak spor yap. Sporcular bile ilk başladıklarında 50 kilo kaldırmıyorlar. ya da 30 barfix cekmiyorlar. Doğru yoldasın fakat azdan başlayarak bünyeni alıştıra alıştıra arttır. Bünyen alışınca ağrı pek hissetmiceksin zaten. En azından sana tatlı gelecek ağrılar olacak. Ve eminim dediklerimi yaparsan karşılığını alacaksın. Hatta bence boyun normal ama yaşın müsayitse hazır spor yapmışken boyunu bile arttırabilirsin.

0|0
    0|0
    • ama sonuçta zaman kısa 1.5 ay böyle alıştırsam devamında yavaş kilo bile versem yeter bana. aynen yaşım müsait inşallah faydası olur öneriler için teşekkür ederim arkadaşım :)

• bak 40 günde 18 kilo veren birisi olarak sana zayıflayabileceğin taktik söylerim ama iraden kuvvetli olmalı.

0|0
    0|0
    • seks falan deme de

• http://i.hizliresim.com/8blzYQ.jpg bak bu foto abimle ben sağdaki olan ben ama bir ara abimi bile geçmiştim kiloda yaklaşık 5 senelik foto
      http://i.hizliresim.com/Ylv66l.jpg şimdiki halimde bu sadece irade ve inanç :)

• before-after yap koy faceye ibretlik olsun :D :D baya değişmişin helal

• 1. spora basladıgında ılk hafta agrı sızı çok olur
    2. sadece spor yapmak kılo vermeye yetmez
    3. un yag seker ekmek ten uzak dur
    4. bol su ıc
    5. spora devamm
    6. namaz :))
    7. yagdan uzak dur
    8. aslında 1.62 ye 72 kıloya kadar normalsın sonra obazite sana 55-60 arası cok yakısır dıye dusunuyorum

:))))

0|0
    0|0
    • namaz kılıyorum da ne alaka :D 57 olayım bir 1.5 ayda gerisini yavaş yavaş veririm. sağol öneriler için :)

• Yuzmeye git
    s*x yap kondisyon eklenir kilo verbeilirsinn

0|0
    1|1
  • Ortalama 4 gun surer siyah cay yerine yesil cay ic gunde 4.5 bardak

0|0
    0|0
  • karbonhidratı kesmen gerekiyor

0|0
    0|0
    • mesela sadece ekmek olsa o da sınırlı engeller mi kilo vermeyi?

• ee yediğin için sürekli miden genişliyor ben ramazanda 2 öğün yiye yiye midem küçüldü 1 ayda 6 kilo verdim ki şu an fazlasını almaya çalışıyorum ne kadar çok yersen o kadar miden ister. ara öğünlerde meyve ye elma mesela

• ama vücudun karbonhidrat ihtiyacı da var ondn dolayı yiyorum yoksa zaten az yiyorum kesebilirim yani

• 2 hafta sonra bişey kalmaz ve 7ye kadar hafif şeyler yiyebilirsin

0|0
    0|0
    • peki böyle devam edersem 1.5 ayda falaan kaç kilo verebilirim?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu niye yapiyorsun? Saglik icin mi estetik icin mi?

0|0
    0|0
    • hem sağlık hem estetik

• Ozguvenini sarsiyorsa evet kendine dikkat etmelisin. Ama dediklerimi yapman bence yeterli kendini paralama yani. Bol su icip yuru ginde 1-2 saat ama duzenli yap yani sonra hoop oldu bitti gecmis olsuun :)

• zaten günde 1-2 saatimi alıyor ki bunlar burada çok ağır bir şeymiş gibi durmuş inşallah cidden özgüven eksikliği oluşuyor artık insanlara yaşımı söylemeden evet büyük gösteriyorum diyorum o derece :D

• alkali diyetini öneriririm canım

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım senden de kiloluydu senin gibi akşam yemek yemiyodu 7 den sonra sadece ekmek patates ve pirinç pilavı hiççç yemeden baya zayıfladı bende çok şaşırmıştım sende bunları tüketme

0|0
    0|0
    • diğerleri değlde ekmek yiyorum ama çok az engeller mi kilo vermeyi? bu arada kilo verince çok fark oluyor mu

• evde yapabileceğim sporlar var mı _* ?

• onu bilmiyorum arkadaşım çok yürür genelde :)

• yemek yememk çözüm değil düzgn bir diyet uygula canım

0|0
    0|0
    • hayır yemek yiyorum ki akşam 5 ten sonra yemiyorum sadece ekmek çok az yiyorum daha da azaltıcam inşallah

Yükleniyor...