Kadınlardaki öne binme takıntısının nedenleri nelerdir?

Kadınlardaki öne binme takıntısının nedenleri nelerdir?

Güncellemeler:
Her türlü toplu topsuz taşıma aracından bahsediyorum.. Başka şekilde binmeyi anlayanları ise anlayamıyorum ..

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Öne binmekten hiç hoşlanmam aksine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• babasının abisinin sevgilisinin vs yanında olmak ister

0|0
    0|0
  • takıntı değildir

0|0
    0|0
  • otobüste öne binme fantazim olmadı hiç arkalara doğru tekerlek üstü olmayan bir yer olsun kafi. Ama arabadakinin sebebi sanırım küçüklükten kaynaklı. Küçükken bizi bindirmezlerdi öne hiç üzülürdük. :D Bir de mesela 2 erkek 2 kadın olsun arabaya binecek sürücü erkekse diğer erkek de hemen öne geçer. Aslında bu erkeklerde çok daha fazla ama ona alışıldığından yadırganmıyor. Biz de öne bincem diye tutturunca bize bu fırsat nadir verildiğinden şımarmış gibi oluyoruz :D

0|0
    0|0
  • Bende sürekli araba kullanıyorum haliyle öndeyim. Toplu tasıma araçlarında da mümkünse en öne geçmeye çalışırım neden bilmiyorum. Bir arkadasım kullanyorsa arabayı 3 kişiysek gene öne otururum benle ilgilen başkasıyla değil diye arkada muhabbetten uzak kalıyorum çünkü

0|0
    0|0
  • şimdi şehirler arası yolculuk yaparken klimasız otobüslerde (eskiden klimamı vardı) hiç en arka koltuklara oturmadıysan anlamaman normal çok havasız oluyor toplu taşıma araçlarında ise yolu daha iyi görüyorsun önün açık oluyor bu yüzden tercih ediyorum birde gölge yerleri tercih ederim güneşten lekelenmemek için

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşı direksiyonda ise yanına oturmak ister bu sadece kadınlarda olan biir durum değil erkeklerdede önde oturma hastalığı var

0|0
    0|0
  • Mesela ben aslan burcuyum bende liderlik isteği deli gibi bunun verdiği bi manyaklık sanırım hatta onu geç direksiyonda olmayı isterim :D

0|0
    0|0
  • Surekli araba kullandigim icin baska bir arabanin arka koltugunda oturmak tuhafima gidiyor.

Toplu tasima araclarinda on,arka,orta farketmez bos yer bulduysam comelirim hemen.

0|0
    0|0
  • Ön kuduruğu diyorum onlara. :/

0|0
    0|0
  • Ben otobüste öne binmeyi sevmem ya.

0|0
    0|0
  • Öne binme takıntısı derken ? :D

0|0
    0|0
    • arabada otobüste minibüste falan demek istiyorum. Kadınlar başka nerde öne biniyor ki?

• hanfendi yanlış anlamak istemiş onu dile getiriyor... :))) anlasana sen iyi niyetle bi soru soruyosun ama onun içi fesat ! :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Oysa ki asiller hep arka kapıdan çıkıyorlar ))

1|0
    0|0
  • Ben arkaya binmeyi seviyorum daha rahat oluyor. Kullanmiyorsam tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...