Hiç başınıza geldi mi ?

duvarlar üstünüze üstünüze geliyor nefes alamıyorsunuz elinizi uzatsanız herkesi düştüğü yerden kaldırabileceksiniz ama kendi düştüğünüz çukurun ne olduğunu bile farketmiyorsunuz ve hiç bir şey yapamıyorsunuz hiç bu duygulara kapıldınızmı böyle hissetmiş tek insan ben olmamalıyım

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• evet sanki biri boğazını sıkıyor miden bulanıyor uyku bile tutmuyor kafan karışık başın dönüyor içinden çıkamıyorsun bazı şylern...keşke diyorsun sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet böyle hissettiğim oldu son zamanlarda seni üzecek birşeyler yaşamış olmalısın senin gibi olan birçok kişi var elbet ama önemli olan durumunun farkında olman. bence seni üzen konu her ne ise bunu paylaşacağın bir dert ortağın olmalı eğer anlatabileceğin birşey değilse bile bunu seni tanımayan biriyle paylaşabilirsin br nevi psikolog görevi görecek güvenilir biriyle dertleşmeni tavsiye ederim çünkü sıkıntını içine attıkça sen hasta olursun

0|0
    0|0
  • yaa tabikidee evett

0|0
    1|0
  • Özellikle okulda hissediyorum daha çok

0|0
    0|0
  • yanlızz değilsinn amaa geçiyo korkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Depresyona giren insanı tarif ettin kısaca. Fazla kısa olmuş sayılmaz ama lafın gelişi işte. Tek sen değilsin merak etme :)

0|0
    0|0
  • Yok allaha sükür benim bünyem baya güclü

Araba kazasi yapmisdim §oka dahi girmedim

0|0
    0|0
    • :D:D ne alaka bea

• Ehh yazmissin sizde bögle oluyormusunuz diye iste duvarlar üstüme... alla alla belki yanlis birsey yazmisimdir cünkü aklim basimda degil 4 aydir terk edildimde

• yok bende aynıyım en sonunda krize girerek çok fena bir şekilde ağlayarak o günü bitiriyorum

ne yazıkki vesveseler insanın beynine işliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...