Bir erkek neden erkeğin kalçasına dokunur?

abim erkek arkadaşların kalçasına dokunuyor okşuyor aynı bi kızın kalçasını okşarmış gibi... bunu bir çok kez gördüm... gaylık kesin yokta acaba bunu neden yapıyor anlayamıyorum ona soramıyorumda..

sizce neden erkek arkadaşlarının kalçasına dokunuyor?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Abinde bal gibi "ılık"lık var kanımca.

0|0
    0|0
  • abin ne yazıkki üç harfli

1|0
    1|0
  • O nasıl bi dünya la?Top değil ama erkeklerin göte keşkül muamelesi yapıyo he

1|0
    1|0
  • abinin arkadaşlar tepki wermiyo mu peki :D

bi erkeğin bi erkeğe dokunması kadar tiksinç bişi war mı yaa :D hele de öyle yerlere :D

0|0
    0|0
  • Şaka yapıyor diyorsun ama eminde değilsin. Bence bir gariplik var.

0|0
    0|0
  • voleybolcu kızlar her sayıdan sonra neden elliyosa hemcinslerinin kalçasını o sebeptendir herhalde .=))

0|0
    0|0
  • senin abin bir tarikata girmiş arkadaşım.. buna halk arasında kısaca i*ne diyolar uzun tabiriyle i*nelik.. da bir kızın kalcasını okşarmış gibi derken ?

0|1
    0|0
  • hayır ya erkekler arasında öyle i.neliğine şakasına dokunurlar birbirine :) bizde gerçi yapan olursa tekmeyi yer o ayrı :D

0|0
    0|0
  • oha lan su gun bi sabah olaydı gazıosmanpasadan bindinm otobuse goruntu kıro ama ses kırık bu ne lan dedim daha nolcak diye dusunurken bunu gordum :D pesss

0|0
    0|0
  • o tamamen eşşek şakası kapsamına giriyor..ama sanırım bunu erkekler samimi oldukları arkadaşlarına onları kızdırmak amacıyla yapıyolar.

0|0
    0|0
    • sanmam pek.. hicte kizmiyolar yani

• :) kızarlar demedimki zaten kızdırmaya çalışırlar..benim en gıcık oldugum olaydır..

• Gaylik yoksa bisexual dir :D

0|0
    0|0
  • Kac yaindasin sen?

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarının da hoşuna gidiyorsa bize birşey demek düşmez.

0|1
    0|0
  • Okşuyor diyorsun gay değilse ne. Gay olsa demek ki artık bilmiyorum yani :D

0|0
    0|0
  • Ben hiç dokunmuyorum..hiçte merak etmiyorum.Normalim yanii...Abinde bi sorun olmasınnn

0|0
    0|0
  • bence oraya doğru gidiyor bu tavırlar

0|0
    0|0
  • Ben dokunanamam bile bu abinin arkadaşına üzüldüm.

0|0
    0|0
  • :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Gay olmadığına emin misin?

0|0
    0|0
  • Çok enteresan bir durum şakalasıyordur muhtemelen.

0|0
    0|0
  • ne demek efendim kesinlikle i*ne bu adaam kalçaya dokunmak da ne aq

0|0
    0|0
  • Gaylik yok mu? olsa nolcak demek ki kim bilir...

0|0
    0|0
  • gayliği özendiği içindir

0|0
    0|0
  • sapıklık işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her şeyde bi' neden aramayın.

0|0
    0|0
  • Bir erkek gay olmasa bu olayı yakıştırmaz hatta biri yapsa ne oluyor lan falan diye girisir yani canım malesef abin gay. Eğer arkadasları bir ses cıkarmıyorsa aralarında ki bir şakalasma olabilir ama.

0|0
    0|0
  • Biseks ozaman?

0|0
    0|0
  • abinin gay olmadığını nerden biliyosun o kısmı merak ettim :D hem sanane zaten boşversene sen abinin derdine düşüyosun ne hali varsa görsün sıpa :D

0|0
    0|0
  • Belki arkadan tabiri caizse "beceririm he" gibi bir meaj veriyordur ne bileyim. Ama biseksüel olabilitesi yüksek bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...