Ergen yaşta fit olmak için fitnessa giden birinin boyu kısa kalır mı?

Arkadaşlar merak ettim soruyorum. Ergenlikte fitnessa gidip bacak kası vs yapmak boyun uzamasına engel mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çamaşır mi bu çeksin. Sadece yavaşlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kısa bırakması muhtemel bir iki alet var. Onu yaptırmaz zaten hocalar ergenlerde.. bir şey olmaz yanı.

0|0
    0|0
  • Ben 2 yıldır yapıyorum çok sert çalışıyorum aksine boyum 2 senede 4cm uzadı.(16-18)

0|0
    1|0
    • Ben de o yaşlardayım baya ip falan atlıyorum boyum şu an 164 kilom da 42 ama uzamak istiyorum

• Çok saol

• rica ederim merak ettiğin bişey olursa burdayım :)

• Doğru yaşta, doğru sporlar!! Ergen yaşlarda yüzme, futbol gibi sporlar yapılır.. Genç yaşına girdiğinde fitness sporuna geçiş yapılır. O yaşta o sporlar doğru spor değildir ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • Yaşımı burada yazamıyorum ama çok küçük değilim genç sayılırım

• 18 üstü değilsen uygun spor değil..

• omurgaya yük binmemesi çok önemli çünkü gelişim çağında olduğu için kemikler biraz daha narin onun dışında uzman antrenör eşliğinde yapılırsa biraz sakıncası yok

0|0
    0|0
  • Kalmaz. Şehir efsanesi bu.

0|0
    0|0
  • Press hareketlerini yapmazsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • İnsanın kendini bilmesi ne kadar güzel bişey dimi :D ergen.

0|0
    0|0
  • uzama hareketleri yapıp kas geliştirirse tam tersine boyu uzar

0|0
    0|0
    • Kol kası en fazla 2 kilo kaldırıyorum ergenlikteyim daha bacak kası falan çalışıyorum. Geç ergen olduğum için boyumun daha uzaması lazım 1 senedir fitnessa gidiyorum ama korkuyorum uzamassa diye

• hafif çalışırsan hiçbirşey olmaz tam tersine uzarsın fitness ile eğer uzamak istiyorsan uzama hareketleri var internette araştır bak 2 kg ile hiçbirşey olmaz zaten ağr kaldırdığında bile boyun kısa olması en fazla 1 2 cm etkiler sen hafifin hafifini kaldırıyosun 2 kg hiçbirşey olmaz

• İçimi rahatlattın çok saol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...