Manken vücudu yapmak nasıl mümkün?

Manken vcudu yapmak istiyorum; ama bugün kayıt olmak istediğim spor salonundaki adam dedi ki bunun için çok para harcaman lazım dedi. Beslenme mi? dedim. O da var başka şeyler de var dedi. Onları yapmazsan sadece spor yapmış olursun dedi. Anladığım kadarı ile toz, yağ yakıcı, steroid falan lazım diyor. Bunlar olmadan manken vücudu yapılamaz mı sadece sporla?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Steroid ne alaka canim hic gerek yok oyle biseye. o isin kolayina kacmak icin sacma sapan bir yol. eger protein takviyesine ihtiyac duyarsan protein tozu kullanirsin olur biter. yag yakiciyada gerek yok. duzenli calisip yedigine ictigine dikkat ediceksin o kadar. nasil bir vucut istedigini ve genetigini bilmedigim icin zaman bicemem ama su zaman surer bunun icin diye

0|1
    0|0
  • Yapilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• steroid kullanmadan da yapabilirsin ama en az 2 sene sürer istediğin fiziğe kavuşman ve ciddi asılman lazım yani yediklerine dikkat etmen lazım sporunu aksatmaman lazım. kesinllikle steroid kullanma ama. yan etkileri bir yana tvdekiler mankenler vs hep steroid kullanırlar sonra yazın gazetelerde vs görürsün sarkmış memelerini göbeklerini vs

0|1
    0|0
    • Protein tozu fln?

• Steroid demedi zaten. Hani benim aklımaya bu tarz şeyler geldi. Öyle bir havası vardı adamın. Bir de ben öyle çok zayıf bir adam değilim. Sporsuz halimle bile baya kalıplıyım. Benim bildiğim tozu genellikle zayıf insanlara veriyorlar.

• senin dediğin karbonhidrat tozu. protein amino ek gıdadır yemeklerden alamadığın ihtiyacın olan besinleri almanı sağlarlar. eğer hakkını vererek çalışırsan protein amino dahi alsan zayıflayabilirsin aynı zamanda kas kütleside yapabilirsin

• Olur kardesim iyi bir beslenme ve iyibir sabirla cok guzel bir vucuda sahib olabilirsin ama manken olmayi hayal etme her insana nasip olmuyor her insanin anatomisi farkli cunku

0|1
    0|0
Yükleniyor...