Neden böyle benim sevgilim?

Arkadaşlar benim erkek arkadaşım benim yanımda çok durgun çok az güler espri yapmaz havadan sudan konuşmak dışında bişey yapmaz arada bi neşeli olur o kadar. Söylediğim zaman ise ben mutsuzsam sen beni neşelendir der ama o böyle oluncada ben neşe saçamıyorum sürekli maymunluk yapmak istemiyorum yani..Ama benden de ayrılmıyo ben bi kaç kez ayrıldım sensiz yapamam diyip geri döndürdü beni hep..Bi de bikaç zamandır söyle bi sorunum var 5 ay oldu yeni işe başladı iş yerindeki kadın bunla çok yakın kadın bundan 5 yaş büyük abla kardeş muhabbeti var aralarında ama sevgilim onla çok iyi anlaşıyo sürekli şakalaşıyolar benim yanımda saçmadığı gülücükleri onun yanında saçıyo bu da benim zoruma gidiyo gerçi beni de tanıştırdı kadının yanında bana hiç davranmadığı kadar iyi davranıyo kadın erkek arkadaşımın beni çok sevdiğini söylüyo ama benim içim yine de hiç rahat değil :( neden böyle benim sevgilim ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların bazılarında ne hikmetse bu sorun var.Yabancının yanında daha rahat olabiliyorlar,belki de senin yanında ciddi takılması ona daha rahat geliyor,rahatsızlığını bir kez daha dile getir.

0|0
    0|0
    • kaç kez söyledim yok sen kuruntu yapıyosun ben gayet iyiyim mutluyum falan diyo anca bi kabahat işlediğinde gönlümü almak için falan neşeli olur

• Alışkanlık olma ihtimali de var.Sizi üzmek istemem ancak sizden vazgeçemez lakin yanınızda olması sadece ona huzur verebilir.Sıkılıyor da olabilir,bende bir süre sık görüşmeyin.

• 2 günde bir görüşüyoruz görüşme teklifi hep ondan geliyo sık görüşmeyi bende istemiyorum aslında..

Erkekler Ne Diyor 5

• durgun olmasını bazen kabul edebilirim de sevgilinin söyledigi sacmanelık bence.sen beni neselendir ne demek ya.palyacomuyum ben. gOz göze geldigimizde icin kıpır kıpır olmalı ve mutlu olmalisin gülüp sevinmelisin diyebilmelisin .Ask canlılıktır

0|0
    0|0
  • valla bilemedim sıkıntı lan ilk yarıyı okuduğumda sevmiyo ama kız demekki değerli kötü olamıyo kiramiyor sevmediğini söyleyecekken. Olayın sonu fena değişti nasıl bi adam lan bu sevgilin

0|0
    0|0
  • Fazla muhabbet tez ayrılık getirir derler -.- benim de buna benzer bir durumum var onunla eskiden yaptığımız ve yaparken mutlu olduğumuz şeyler şimdi bazen işkence gibi geliyor . Oluruna bırak derim sana bende öyle yapacağım aşkın için savaşma galibi veya malubu belirleyecek zamandır zaten şimdi savaşsan da elbet yarınlarda bıkacaksın

Sıla'dan oluruna bırak şarkısını tavsiye ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Kişlilik meselesi tamamen. Dost olsaydınız emin ol o bayana davrandığı gibi davranırdı sana da

0|0
    0|0
  • iyi davranışlarla oyuna gelme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...