'Sen de mazi olmaya yakınsın bunun da farkındasın' ne demek?

uzun ilişkisi bir yıl önce bitmiş olan bir erkek.x diyelim.bittiğine pişman.ve bu kişinin bir arkadaşı var.o kişinin de uzun ilişkisi biteli bir kaç olmuş.ona da y diyelim.ve ikisi de çapkınlıklarında dikiş tutturamamış. x'in y'ye sende mazi olmaya yakınsın bunun da farkındasın antep fıstığı kabuklarından sıyrılma zamanı . demesi ne demektir?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak burda yapman gereken 2x=4y olduundan x gördün yere 2y yazıp denklemin tek bilinmeyene indirerek y değerini bulucan sonra aynı şeyi y gördüün yere 1/2x yazarak devam ettirip x i bulcan olay çözülcek aallahım ya lan hastaya bak adam x y ile harikalar yaratıo bun mandaval burda napıo

0|0
    0|1
    • önce saygı öğrensen hiç fena olmaz bence.o kadar saçma geliyorsa yazmak için bile tenezzül etmezsin olur biter. hakaret etmeye hakkın yok.

• hade ordan bilime hakaretsiniz siz dava et istersen sırf bu yazını göstersem seni taşraya sürerler seni bilim katili

Erkekler Ne Diyor 4

• Heralde y gönüllü degil capkinliga hala eski askini ozluyo x de ona diyo ki bosveeer benimki beni unuttu seninki de seni unutacak eli kulağında bak isine sikma tatlı canını kalan sağlar bizim olsun diyor bence

0|1
    0|0
    • şöyle bir durum var ki ikisinin de uzun ilişkilerinden sonra ilişkileri oldu. y'nin hala var.ama xin de y nin de eski sevgilileri seviyor.

• Nasil yani ? Kizlar mi x ile y yi seviyor x ile y mi kizlari seviyor .problemin verilenleri yetersiz arkadaşım :-)

• X ile y'yi görünce devam etmedim. Bıktım ulan x ile y'den :D

0|0
    0|0
  • Bu yoldan geçen diğer kervanlara sende katılacaksın.yolculuğa hazır ol.. gibi bişey

0|0
    0|0
  • durmak yok yola devam demiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...