Arkadaşlarımın yanında oldum mu sevgilimin konuşmaları değişiyor. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Sevgilimle 6 aydan beri çıkıyoruz. Herşey iyi güzel. Arkadaşlarının yanında oldunmu konuşmaları değişiyor. Geç atıyor. Trip atıyor. Anlamıyorum. Bir değil 2 değil. Kafayı yicem. Şmdide arkadaşlar gidince uyucam başım ağrıyo şimdiden iyi geceler diye mesaj attı. Siz olaydınız napardınız ya

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olsa,arkadaşlarının yanıda maço takılıyor diycem,bayanlarda bu sorun cevabı ne bende merak ettim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrilirdim :)

0|0
    0|0
  • onu boğuyorsun, sıkıyorsun o yüzden trip atıyordur biraz geri çekil derim ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok boğuyorsundur en azından arkadaşlarıyla rahatça vakit geçirmek istiyordur, sen onu rahatsız ettiğin için de trip atıyordur şimdi

0|0
    0|0
  • Çevreye karsi seninle birlikte olmaktan rahatsiz oluyor bu gun yarin ayrilir haddini bildirmezsen

0|0
    0|0
  • aferin.. eleman işi biliyor.. serin takılıyor..

sana gelince, senin durum zor hacı..

0|0
    0|0
    • Ben ne yapayım kardeşim ?

• aynı şekilde tepki ver.. o kendini her geri çekişinde sen onun üstüne 5 gidersen, o daha da hızlı gider.. sen de çok üstüne gitme.. açık konuşayım , bu durumda ayrılabilirsiniz bile ama kız senden hoşlanıyorsa cidden, ayrılmaz/ ayrılamaz.. daha ateşli bir aşk yaşarsınız.. iyi de olur.. yani aynı taktik.. o gelirse sen de yaklaş, o sallamazsa, sen de sallama.. hatta sen, daha çok salllama.. ulan amma da yazdım ha :)) bol şans!

• :)))) eyw kardeşim saolasın :D

Yükleniyor...