Omuzlar sporla genişler mi?

Arkadaşlar omuzlarımın genişlemesini istiyorum daha fit bir yapıya sahip olmak için bu sporla mümkünmüdür, yoksa boy uzama yaşı gibi bununda bi yaşı varmı gelişmesi için ? Yaş :22

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• genişler göğüse ve omuzlara çalış elinden geldikçe barfix çek spor ama senin vücut çalışman lazım omuz genişletmen için spor var spor var .)

0|0
    0|0
    • tabi canım futboldan falan bahsetmiyorum :) Fitness , body tarzı :)

• Çoğu insan öyle zaten ya :) Eyw hoşbulduk :)

• aynen çözmüşün bu güzel :) kendine iyi bak kal sağlıcakla .

Kızlar Ne Diyor 4

• genişler tabıkı

0|0
    0|0
  • Genisler Fitness ile özellikle.

0|0
    0|0
  • body yap birde protein tozu kullanman gerek iyi bir sonuç almak istiyorsan

0|0
    0|0
  • Tabi ki spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• spor senin ilacın olur

0|0
    0|0
  • kickbox'a git kocaman omzun olur ya da 1 çift dambıl al omuz hareketleri var genişleten . onları deneyebilirsin . sana bi site veriyim çok etkili olacaktır . 2 ay içinde geniş omzun ve fit vücudun olur . link gir bu siteye haftalık çalışma programı var . pazartesi çarşamba cuma çalışıyosun diğer günler yat istiyosan . 2 ay içinde fit vücudun oluyor . sitenin yöneticileri yardım oluyor . onlara istediğini sorabilirsin çok faydalı bi site ben her hafta çalışıyorum . çok etkili oldu .

0|0
    0|0
  • fitness için yaş yoktur . fitness da genc isen daha hızlı gelısırsın erişkinleştikçe gene gelişirsin ama genc bırısı kadar degıl

0|0
    0|0
  • boy ne alakası var kemıklerın gelışmez kasların gelışır ama herzaman omuzları evde bıle çok rahat çalışırsın ıkı dambıl yeterlı

0|0
    0|0
    • Misal verdim bakalım denicez artık

• Omuz çatısında bir genişleme olmaz. Çünkü bu zaten genetiktir. Bunun dışında orta deltoit ( orta omuz kası ) kasını geliştirmeye odaklanırsan en azından bir hacim ve yuvarlaklık verirsin, bu da omuzlarını geniş gösterir.

0|0
    0|0
  • genişler bu yaştan sonrada byun uzamaz zaten

0|0
    0|0
    • Yok boy uzaması için sormuyorum gerçi 1,90 olmayı isterdim tabi ama olsun bölede sıkıntı yok :) 10cmden ne olacak :D

• 10 cm de az değil hani :)

• bunun yaşı yok her yaşta genişleye bilir

0|0
    0|0
  • Boyun kac. 1.90 birisi ile 1.70'lik birisi ayni anda spora baslarsa boyu 1.90 olanin omuzlari daha genis olur.

Boyu 1.60-1.70 olan erkeklerde genis omuz komik duuruyor

0|0
    0|0
  • Fitnees ve body yap çok iyi vücudun olur ama hayvan gibi omuz istiyorsan benim gibi yüzme ve boks yap :)

0|0
    0|0
    • Yok kanka insanlık dışına çıkmasın yeter :) Yalnız benim omuzlar seninkinden biraz daha geniş ve düz duruyor :) Senin omuzlar aşağı eğimli :)

• İllaki çıplak resmini koy diyorsun :) Sen giysinin içindekini görmeden karar verme :)

• senin ilacın yüzme..

0|1
    0|0
  • spor la gelişir tabi :)))

0|0
    0|0
  • çok rahat genişletirsin fitness ile

0|0
    0|0
    • O zaman sıkıntı yok ya başlıyorum :)

• gelişir sanırım.Spor her şeye iyi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • Yüzerek daha çabuk gelişir

0|0
    0|0
  • genişler .

0|0
    0|0
Yükleniyor...