Bir erkek yeni ilişki yaptığı halde bunları neden hala silmez?

şuanda çıktığınız çocuk 3 ay önce 3 senelik sevgilisnden ayrılmış olsun o ayrıldığı kızda kuzeni ve aldatmış üzmüş ama asla vazgeçmemiş kız bundan çok kere ayrılmış ama çocuk hep yalvarmış mesefa farkına rağmen 3 sene sürmüş kuzeniyle :( ve facede ilişki yaptınız neyse saadete geleyim çocuğun facesnde o 3 senelik kzla olan duvardaki yazıları falan hala duruyo su tarhte aşkımın doğum günü falan yazmış resimlerin altındaki yorumlar çocuk kızın ismini facesne yazmış eskiden onunla ayrıyken şiirler yazmış o 3 sene içinde ve silmemiş son zamnlardada yaşamk için sınırdayım susma böyle sevdiğim hc böle uzun susmamstn falan demiş siz olsanız erkek arkadaşınıza kızmazmydz sil diye snçta sevgilinz facesne bakıçaksniz ve bu erkek yeni ilişki yaptığı halde neden bunları silmez hala?

ve eğer yeniyi takmıyorsa neden facesine adını yazmış ve yeni kızın facesini kapattırmış o kızı sevmişmi sizce onu yatak açısından falanda çok istemiş sevmişmi kullanmışmı bir şey demiyor akıl varin amacı nedir ve yeniye karşı duygusu nedir

Güncellemeler:
artık konuşmuyorlar son konuşmasıında tek gerçek seni hala unutamadığım demiş gördüm benimleçıkmadn önce yazmış 2 hafta sonra benmle başladı

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• köpek gibi seviyor maalsef

0|0
    0|0
    • neden facesne benim adımı yazdı peki facemi kapattrdı

• unutsada unutmasada onu seviyor.

• napabilirim unutması için

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet buyuk bir duygusal açığı var anlaşılan. senı onun yerıne koymuyor olabılır ama su an onu unutması ıcın buyuk bır aracsın. Ya senın ondan ıyı oldugunu anlayıp senı sevecek yada senden hayal kırıklıgına ugrayıp onu sevmeye devam edıcek. ama emın olmadan ıstedıgı seylerı ona vermenı tavsıye etmem degersız ve sıradan olursun. ılgı azalır sen uzulursun..

0|0
    0|0
  • o ilişki bitmemiş yeğen sen sadece bir adurak olmuşun o yoluna devam eder malesef gerçekler bunlar . . .

1|0
    0|0
    • nasıl yani bitmese enden benimle başladı

• 3 senelik ilişki bi facede yazılı sevgi sözlerini silmekle bitmez zaten. Boşuna sildirmek için uğraşma. İçinde bitirmesi için uğraş. Bu da göle maya çalmak gibi bir şey olur gerçi. Sen tutunulcak bir dal olmuşsun sadece

0|0
    0|0
    • madem seviyordu neden aldatmış kzıı

• ensest ilişki kumuş birisiyle mi çıkmak istiyosun ? hepsini okumadım yazının ama sevgili mi yapmak istiyosun kendine

0|0
    0|0
  • ben de silemedim ama başkasıyla da çıkmadım.

0|0
    0|0
  • o kıza hala deli divane aşık onu unutmak için seninle bence

0|0
    0|0
    • nerden vardın buna

• ya tamam ben bişey demiom dön dolaş aynı şey demekki önüne siz geldiniz tamam yeter yarın gidin sevgilinizin yüzüne sorun

• of ne kızıyosun

• kuzeni ile arasını bozman lazım face adresini bul

0|0
    0|0
    • artık konuşmuyorlar son konuşmasıında tek gerçek seni hala unutamadığım demiş gördüm benimleçıkmadn önce yazmış 2 hafta sonra benmle başladı

Kızlar Ne Diyor 5

• Hala unutamamış belli ki... Sen belki kabullenmek istemiyorsun ama daha ne olsun..? Daha ne görmen lazım ki..kalbinden tamamen silip atması ve yeni bir sayfa açması gerekir. Ama bunu yapamıyor demek ki seviyor hala, hiç değilse filizleri var..Ve bir de şu var onu aldatmış ya...Bu onu sevmediği anlamına gelmez..Hayatta neler görüyoruz ne aşıklar var aldatıyor..Bu bir ölçüt olamaz. Seven de aldatır, sevmeyen de... Hülya Avşarı bile aldatan o tipsiz herif, kimi aldatmaz ki? Sever, aldatır, hatalar yapar, sevdiğini de unutmaz, hatta bir daha hata yapar... Hayat böyle bir şey...

0|0
    0|0
    • aslında haklısın çevremdede seven bir çok erkek aldatıyor ve mesefa farkalrı yüzünden aldattığını söylemiş hep unutur umarım zamanla .s şuan aklındamı diyosun

• kesinlikle öyle diyorum..

• eger bunları görmek için cok gerilere gittiysen onu suclama. insan unutabiliyor. üşenebiliyor. ama hemen karsına cıktıysa söyle silsin. bunun için ayrılma

0|0
    0|0
    • facede ççok takılan bir erkek unutması çok düşük

• Yarabandi olma dikkatli ol.unutamaz digerini.kullandirma kendini

1|0
    0|0
    • neden unutamaz dedn

• sevgilisi vardi onceden facesinim gecmisine baktigda hala onun icin yazdigi bir seyler vardi.bem asik olmustum ama onun beni sevebilecegini zannetmiyordum...ask acisi cekiyordu...sonra ayrildi benden...yapamadi yani.

• aynı benim durum yani

• kuzeniyle mi 3 yıl çıkmış anlamadım

0|0
    0|0
  • belki de çocuk facebookla pek alakalı değildir onların zamn tünelinde durduğunu farketmemiştir

0|0
    0|0
    • o ihtimalde var ama facede çok takılan birisi kim unuturki bunu ben mesela unutmam

• ya sen orada yazanlara boşver sana karşı ilgisi alakası nasıl önemli olan o

Yükleniyor...