Arkadaşlar vucut sporu ile ilgili bakarmısınız?

gençler spor yaptım bugun 5 kg dambılı bile zor kaldırıyorum bazı haraketlerde nasıl üst seviyeye çıkabilirim

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Bende 2.5 ile başlamıştım bundan çekinme çünkü başlarda böyle olacak. Beslenmen düzgün olsun yumurta mutlaka tüket günde en az 2 tane. Bu arada boy kaç kilo kaç zayıfsın galiba?

0|0
    0|0
    • Ne ikisi ya :D

• hayır tabikide :D yani normal oldugu sürece sorun olmaz ama şu an senın vucudun onemlı bosver salondakileri

• vucut çalışınca kan pomlanınca harika duruyor ama sonra foss cıvıklaşıyo

En İyi Erkek Görüşü

• 1. spordan önce karbonhıdrat agırlıklı beslen spora ac karınla gırme
    2 spordan sonra proteın agırlıklı beslen
    3 spor yaptıgın gun bol bol uyu
    4 spora yorgun gıtme
    5 agırlıgı arttırmakta zorlanıyorsan rahat yapabıldıgın agırlıkta cok fazla tekrar yap mesela 5 kıloyu dınlene dınlene 50 kere kaldır
    6 hafıf agırlık cok tekrar yap anteremanın sonunda kaldıramadıgın agırlıkları fazla zorlamadan dene bel kemerı varsa tak sakatlanma
    (tek kolla 20 kg kaldırıyorum 3 yıllık bodycıyım benımde sorunum agır kaldırıyorum ama yaglandım yanı agır kaldırmakla fazla ılgılenme vucudunu dınle cok tekrar yap guc kazanana kadar en az 1 ay cok tekrar yap)

0|0
    0|0
    • Hocam kioo verdim 6 kilo ama gibegim ayni erimiyo hic acaba gaz ve kabizlikdan dolayi sis gorunebilirmi cunku oructa dumduzdu

• bılemıyorum genetık te olabılır spor hocana danısmalısın

• Yag orani nasil duser peki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeşim bnde senin gibi başladım en düşük seviyeden başla zamanla ilerlet ben 5 kiloluk dambılla başlayıp 3 ay sonra 15 kiloluk dambıllara geçmiştim yıllarca spor yapan adamlar bile kıskanmışlardı beni zamanla kendini güçlenmiş hissedicek ister istemez ağırlık ekliceksin merak etme ama mutlaka protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
    • ama önceden biraz çalışıyodum kendimce 5 kg agır gelmiyodu ama uvfitness sitesine üye olup haraketleri yapınca nedense kaldıramadım omuz trapez haraketlerinde yarıda kestim ve titredi uyuştum resmen be karındaki cıvıklıgı kollarda cıvıklıgı nasıl halledicem kasla doldurup

• evde kendin yapıyosan dışarı çıkıp yürüyüş felan yap parktaki bisiklete binebilirsin barfiks demirinden tutunup bacaklarını karna doğru çek karın kasın gelişir. spordan sonra çok yoruluyosan aşırı yapıyosundur her hareketi 3 set yap her sette 10-15 tekrar yap setler arası 1 dk dinlen ilk hafta çok yorgun olman normal bişey ilerde vücudun hamlığını atar

• 30 dakika sürdü sporum zaten programlı yapıyorum uvfitness. com gir bak yıllık ücretli üyeyim iş yerinde kapının üsttü çukur oraya asılıp yapıyorum 2 hafta önce 5 defa yapardım şimdi 10defa yapabiliorum

• İlk baslarda olur boyle. seyler kollarin zayif sanirim hareketleri nizami yap haftada 1 kilo arttirmaya calis

0|0
    0|0
  • Ben Spora Basladıgımda 2.5 La Başlamıştım şu an 30 Kilo Dumbell Curl Yapıyorum Zamanla Olucak 2 Senem Bitiyor Bennim. Sabır İşi.

0|0
    0|0
    • Kac ayda bir arttirdin agirligi

• valla ben 2 ayımda 12.5 kilo görmüştüm sanırım ben normal ant yapardım ve kaldıramacagım agırlıgı yardım alarak kendimi zorlaya zorlaya 2 3 tekrar çıkartırdım öyle öyle yükselttim

• Zamanla artar antrenmanları biraz daha istekli ve sert yap

0|0
    0|0
  • kardeşim sabret zamanla kendinde göreceksin nasıl yukarı doğru gittiğine hareketleri düzgün yapmaya çalış doğru noktolara odaklan, ağır kaldırıcam diye boşa harcama enerjini

0|0
    0|0
  • Yeni mi başladın?

0|0
    0|0
    • evet

• uvfitness diye siter var yıllık üyer oldum ücrteli ordakileri yapmaya başladım

• Anladım farketmez örnek verecek olursak ilk günler onlar yarım saat yapıyorsa sen on dakika yap , ilk bir haftayı on dakika on dakika yaparak geçir sonra vücudun alışır normal süresi kadar yaparsın ayrıca haftanın her günü yapma haftada en az iki gün dinlen başarılar

• Dostum kilonu ve boyunu yazarsan nedenini soylıyebilirim.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş zamanla kaç kilosun ve boyun kaç

0|0
    0|0
    • 173 kilo 76

• kaldırman Lazım ama çünkü ağırlık kaldırma kilo ile dogru orantılıdır bak ben ilk spora başladım 5 kaldırıyordum Ömür hareketinde dumbella 8 ayın sonunda 17.5 a çıktı anlıcağın zamanla güçlencen

Yükleniyor...