Sorum bayanlara. Sizce güvenilirlik ve istikrar mı tutku ve heyecan mı?

Çok uzun süreli bir ilişkiniz var 5-6 senelik diyelim.Erkek arkadaşınızla aranızda herhangi bir problem yok ama ilk günlerin heyecanı yerini monotonluğa bırakmış.Erkek arkadaşınız size saygıda kusur etmiyo hiç bir şekilde.Güzel bir işiniz var ve işyerinde öyle biri var ki çok dikkatinizi çekiyor.Gerek davranışları,fiziksel özellikleri,insanlar arası etkileşimi vs her yönden sizi çok etkileyen biri.Onu her gördüğünüzde kalp atışlarınız hızlanıyo.Böyle bir durumda ne yapardınız?

• Güvenilirlik ve İstikrar(Erkek arkadaşımı terketmem)
    89% (8)0% (0)80% (8)Oy Ver
  • Tutku ve Heyecan(Hayat benim hayatım.Onu daha heyecanlı bir hale getirmek isterim)
    11% (1)100% (1)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklı ona gitmiş bir kere.Ayrılırdım o kızın yerinde olsam sanırım.Birde 5-6 sene çok uzun .Evliliğe adım atmalı .Sendende pek bir hareket yoksa bu yönden kendini yeni koca adaylarına çevirmiş olabilir.

0|0
    0|0
    • yok hayır benle alakası yok.Bayanların bu tür durumlarda neler yapabileceklerini kestirmeye çalışıyorum.

• işte bunları istiyorum ben de.Öyle kızların da olduğunu biliorum ama % ne kadar olduklarını öğrenmek istiyorum.Bunun için de çok okunması lazım sorunun.

• Her kız yapamaz kolay iş değil.Çünkü kızlar duygularıyla hareket eder.% 30 yapar diyebiliirm belkide daha azı.

Kızlar Ne Diyor 5

• Güven ve istikrar önemli lakin başkası beni heyecanlandırmamalı eğer başkası için heyecanlanıyorsam etkiyeniyorsam etkilendiğim kişiye koşmak için değil karşımdaki insana ve kendime saygımdan ayrılırım bu bir iş ortaklığı değil ki şartları tartıp devam edelim dugular çok önemli

0|0
    0|0
    • haklısın olması gereken de bu lakin böyle örneklerin sayısı hiç azımsanacak giib değil

• Güvenilirlik ve İstikrar

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumda başkalarını erkek olarak bile göremediğim için kalp atışım falan da hızlanmaz.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle a şıkkı.

0|0
    0|0
  • Güvenilirlik ve İstikrar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...