Sinüzit hastalığının bir tedavisi yok mu?

Yaklasık olarak çocukluğumdan beri sünizit hastalığıyla cebellesiyorum alerjik sünizitmis hava değişimine karsı bile hemen hasta oluyorum bünyem çok zayıf bu kadar aciz olmakta beni gerçekten çok üzüyor her sabah şiddetli baş ağrısıyla kalkmaktan bıktım yardım edın :(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• papatya yı kaynat ve buharını solu 20 dk falan 10 gün boyonca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok. Yüzmeyi seviyorsan yazın şnorkel ve paletle dalıp iltihabın basınçla burnundan akmasını sağlayabilirsin. Onun dışında saçını yıkayınca muhakkak kurut ve asla rüzgara maruz kalmamaya çalış.

0|1
    0|0
    • Yüzmeyi severim tabiykide bide sigaranın sünizite iyi gelmediğini duymustum bu doğru mu ?

• Rica ederiim

• Bende sinüzüt hastalığı deniz suyu çözdü ialç falan yalan bahane gidicen denize giricen suyu burnuna çekicen diğer türlü geçmiyor ıslak saç olayıda doğru. morveyeşil arkadaşın dediğini harfi harfine uygula sinüzütten eser kalmaz.

• Bende de uzun zamandır var ve geçmedi.Kendine dikkat etmen lazım düzgün beslenmeye,üşütmemeye.Baş ağrın için ağrı kesici içebilirsin.

0|0
    0|1
  • elbette var ilaç ile mümkün

0|0
    0|0
    • İlaç kullanıyorum ama burnumun tıkanıklığı tamamen geçmiyor :(

• o lanet olasıca bendede var ve su aralar ıyıce costu.

0|0
    0|1
  • o lanet şey bende de var, her maçtan sonra 2 saat ağrıyor başım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hah, gel şöyle..

1- En başta, ıslak-nemli kafayla bırak sokağa çıkmayı, yatağa dahi yatmayacaksın. Banyodan çıkmanın akabindei ilk eline alacağın şey saç kurutma makinesi olacak. (Elinde havlu ile bekleyen sevdicek de olabilir)

2- Eczaneden İzotonik Sodyum Klorür alacaksın. Bildiğimiz serum yani; şişede. Bir adet de şırınga alacaksın. Şırınganın içine çektiğin bu serumu, tavana bakar halde yatıp burnunun içine tazyikli olarak basacak ve sinüslerinin patlamasını sağlayacaksın.. Kanal temizliği yapacaksın yani.

3- ''A-Ferin Sinüs'' isminde harikulade-mükemmel başarılı bir ağrı kesici var. Attıktan 10 dakika sonra sinüslerini boşaltmaya başlıyor ve ağrını geçiriyor. Bunu da mutlaka yanında bulundur..

0|1
    0|1
    • yok ben iki ameliyat bir arada oldum genel anestezi.pek birşey hissetmedim. doktorların dediğine göre ağrı eşiğim de yüksekmiş o nedenle doğru referans olamayabilirim bu konuda :D

• Çok teşekkür ederim :)

• sinüs patlatmak mı :S facia

• Tamamlayıcı tıp yöntemi ile tedavisi mümkün bu konuda özelden iletişim kurabilirsin.

0|0
    0|0
  • bende de var

arkadaş hastaneye gitmiş, boşaltma yapmışlar

nasıl bir ıvır zıvır bilmiyorum, her sene yaptırman gerek diyorlar, adam rahatladı

benim etrafım peçete dolu, 7/24 temizle dur amk, kafayı yicem

0|0
    0|0
  • kesin çözümü acı kavun diye bi şey ama çok tehlikeli ve tavsiye edilmiyor 2-3 damlası bile mahvediyor insanı en iyisi kabullenip kendine dikkat etmek ve soğuk havalarda bereni ihmal etme ,günlük çiğ havuç tüketimi de baş ağrısına faydası var diye okumuştum.

0|0
    0|0
  • ben ameliyat oldum geçenlerde. tomografi çektir bakarlar onlar duruma göre

0|1
    0|0
Yükleniyor...