Her gün yüz yüzeyiz, gidip konuşsam mı?

ilk başlarda sevmiyorum sadece hoşlanıyorum diyordum ama şimdi sevdiğimi anladım. Onun beni sevdiğini sanmıyorum. aynı sınıftayız. Sevmiyor diye açılamadım. cesaret edemedim. Bir yandanda kaybederim korkusu var. Canım çok sıkkın. alkole bir süre ara vermiştim 1 aydır içmiyordum, bugün başladım. unutmaya çalışıyorum ama olmuyor engeller oluyor. her gün yüz yüzeyiz. gidip konuşsam mı ya ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bisüre takip et belkide ilgin hoşuna gider bişeyler olur aranızda ama baktın ki olmıcak ozaman zorlama. Evet zor hemde çok zor.Ben böyle durumlarda tek olmadığımı bu acıyı çeken birsürü insan olduğunu düşünüyorum.Sonuçta ölen yok unutuyo herkes bişekilde bende unuturum diyorum.Bide aşk acısı insanı olgunlaştırı diyolar ya ona inandırıyorum kendimi.Var mı başka çare malesef yok.Önce dibe vurcan sonra tırmancan ki çıkasın.Tam çıkıpta unuttuğun anda rahat batıcak yine aşık olcaksın.İnsanoğlu acıdan hoşlanıyo eziyeti seviyo.Mutlu aşk yoktur.Çünkü kavuşunca sevgi kavuşamayınca aşk oluyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hm o sevmiyorsa yapcak bişy yok zaman la unutrsun desem inanırmısın :P

0|0
    0|0
    • seviyormu sevmiyormu bilmiyorum ki. ben hep olumsuz düşünüyorum.

• olumsuz düşünme işte böyle kafana takıp kendini üzceğine git açıl ucunda ölüm yok

• sonra yüzüne nasıl bakcam.?

Erkekler Ne Diyor 1

• 1-şarkı dinleme

2-nette fazla takılma

3-onu araştırma

4-anıları sil resim mesaj v.b

5-gez dolaş

6-spor yap

7-hobi edin

8-Arkadaşlarınla takıl

en önemlisi kendine değer ver...:))

0|1