Bana görucu usuluyle bir kız buldular ve olanlar oldu!

kızlan 20aydır tanışıyoz ve son dışarı çıktığımızda dudağından öptüm ve izin verdi? ama daha ortada birşey yok kız buna nasıl izin verdi.arkdaşlar dalga geçmeden cevap bekliyom evleneceğim kızı doğru tanımam laizm

Güncellemeler:
20 ay degil 20 gunluk ...
HERKESTEN ÖZUR DİLERİM 20 GUN
kızı denemeye kalktım beni arkadaşımın onunde rezil etti.

arkadaşım dedi sana sosyete bir cocuk buldum paralı ve arabalı hemen dedi kımdır? bunu görmezden mı geleyım ben ?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• evlenmek için tanışmışsınz ve 20 ay olmuş bnce de normal, ee bir gerçek var ki aradaki elektiriği de ölçmek lazım evlenmeyi düşünüosunuz sonuçta... benim anlamadığm 20 ay olmuş en iyi senn tanıman lazım öpmene izn verdi diye kız hakknda hemn ynlş mı düşüncen yani , o 20 ay ne oldu?

0|0
    1|0
    • 20 ay degil 20 gunluk özur dilerim yanlış yazmıştım

• 20 ay değil 2 ay 0 yanlış bırakıuldı

Kızlar Ne Diyor 18

• Çok erken öpmüş.Yol ver gitsin.

0|0
    0|0
    • YA BEN KIZI KOTULEMEM ICIN DEMIYOM KAFAM KARIŞIK NEYAPMAM GEREK

• Yol ver diyorum sana.Gayette kötülüyorsun üstü kapalı şekilde.

• 20 ay çıkmışsın kız kendini sana gerdekte mi öptürcek? şaka için mi yazıyorsun? günümüzde bütün sevgililer öpüşüyor haberin var mı bilmiyorum ama öpüşme günlük selamlaşmanın yerini aldı sevgililer arasında neredeyse bence bu kızı kaçırma 20 ay fazla bile beklemiş ben olsaydım senden şüpelenip seni terkederdim :Dbu ne ya 20 ay :D hahah inanamıyorum ya :D

1|0
    1|1
  • kızı mı denedin yani

0|0
    1|0
  • Nefsine engel olamamış ama sen çekişiyorsun kendinle madem kızın temiz olmasını istiyordun neden öptün!?

İğrençsin!

0|1
    1|0
    • denemek için öptum ama biraz zorlasaydım belkı başka birşey olabılırdı.

• Denemek için içimdeki şeytana uydum desene sen şuna!

İnsan güvendiğini denemez güvensizlik sorunun var?!

• Kızı öptün,dövülmek ve tokat yemek falan mı istiyorsun? Güvenmiştir belki sana. Annesi falan seni övmüştür :D

0|0
    0|0
    • annesi falan beni övdu ama kız bana bunu dedi ben senı optum ya dedım belkı utanırsın ve utanmadın .

• Bırak bence. Kim olduğunu mu sordu bir de!

• YEMİN EDERİM ? KİMDİR DİYE CVP ATTI .

• bence hiç normal değil,ayrıca senin yaptığında.erkek arkadaşım elimi tutmak için 6 ay bekledi.

inanın 3 gündür okuduklarımdan sonra ne kadar masumuz temiziz diyorum.sayenizde sevgim artıyor teşekkür ederim..

0|0
    1|1
    • 20 ay degil 20 gunluk bir aşk ta olamaz

• sende namus bekcısı mısın ya enınde sonunda elınden tutturmussun işte haticeye değil neticeye bak

• anlamak kapasite ister tabi.komiksiniz:) acelecilikten bahsettim ama anlayana

• Boyle kizlari mal gibi test ediyolar ya uyuz oluyorum. Oda senin icin aynisini dusunuyodur 20 gun oldu daha optu beni diye.

0|0
    0|0
  • niye öpüyosun o zaman öpme, amma geri kafalısın ya evlenıcekmıssınız sonucta yazık kıza senın gıbı bır yobazla evlenıcek

0|0
    0|2
    • halla halla kıza 2 gun onceden mesaj attım dedim ben dudagından öpersem ne tepkı verırsın dedı ayrılırım optum ne oldu !

• sen uzak dur bu kızdan

0|0
    0|0
  • bırde dıerler gorucu usulu evlenın kızlar el degmemıs oluyo al ıste 20 gunde opusme

0|0
    0|0
    • kızı kotulemem için demıyom sadece kafam karışık

• bunu saka amaclı yazdım acıkcası .. bence 20 gunde opusme olabılır normal o ankı elektırıge baglı ınan bu kızın kotu oldugu anlamına gelmez. abartma.. ama baska seylerı bılemem opusmekle kızı denemek olmaz.

• Yollu o kız yollu :D :D

0|1
    1|2
    • ne alaka şimdi 1 yıl 8 aylık ilişki millet 2 aylık sevgilisiyle neler yapıyor

• dalga gecıyorum ya pff ne ınsanlarsınız

• gercekten mı 20 ay degil 20 gunluk

• iyide kız evleneceğinizi biliyor öpmesi gayet normal değilmi ?

0|0
    1|0
    • tanıma aşamasındayız!

• sen bi anda öpmüşsen kızın suçu değil yok eğer birlkte öptüysenz bilemem ona sorsana hç başkasıyla öpüştümü veya başka bişy yaptımı diye daha çok rahatlarsn bnce böyle düşnmkten iyidir

• 20 aydır ?

0|0
    1|0
  • Ben yerinde olsam o kızı biraz araştırırdım ne olursa olsun evlenmek için bile görüşseniz o kız her görücüsüyle öpüşüyorsa eyvah yani senin buna şaşırman da gayet normal bence asıl ben öpüşmeyi modernlikle karıştıran zihniyetlere şaşıyorum..

0|0
    0|0
    • kardşim araştırdım gevşek kız !

• onu da görücü usulüyle verebilirlermiş zaten ancak sana düşmüş o da.ne günlere kalmışız ya

• Görücü usulü demişsin hertürlü olacak yani eee öpmüşsün kızda öptürmüş

0|0
    0|0
    • aynen oyle de biraz erken olmadımı ben denemek amacıyla yaptım .kafam karışık yaaaa

• Eee sonuç kızın adını mı çıkaracaksın?

• Hem öptün hemde neyse

• Hemen ayrıl bence KIZ için bunu yap !

0|0
    0|0
    • kız için mı neden ben kotu birşey mı yaptım !

• Kızı öpüp burda bunu yazman çok mantıksız değil mi sencede ..Sana güvenmiş karşılık vermiş sonra kız senin gözünde ne hale düşmüş .Sen evleniceğin kızı değil de kendini tanı bence !

• yaw boş boş konuşma kardşeim ya benim aklımda soru işarti kalmış ?

• Ee ne diye öptün o zaman, opmeseydin.

Hem öpüyor hemde niye öptü diyor...

1|1
    1|0
    • ben ama bir kızda kendıne dikkat etmesı lazım

• okadar guzel kı .bana diiyor cok teklıf gelıyor ama kımseyle cıkmamışım?

• Aynen öyle !

• 20 ay yani bence normal.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 20 günlük tanıma aşamasında sen bunu ona yaptıysan daha ne diyeyim tanıyabildin mi bari ? Kız zaten ailesi ne derse razı gelecek birine benziyor senden de hoşlanmış demek ki ve öpmek istediğini de duyunca evliliğe kendini hazır hissetmiş olabilir bu durumda sen onun duygularıyla oynamış olabilirsin ayrıca şüphe içinde olduktan sonra evlensen ne fayda

1|0
    0|0
  • 20 ayda hamile kalabilirdir sadece dudaktan opmus o kadar olsun ya :) ohoo

1|0
    0|0
  • 20 ay mk çok beklemişsin ben 1 haftada o işlere girişiyorum ayrıca sen hem öpmek istemişsin hemde niye diyosun tezatlığını si*yim

0|0
    0|0
  • arada bişey yok diyon 20 ay ne oldu ama aramızda bişey yok sadece ailelerle beraber görüşüoz diyorsan ben bidaha düşün derim

0|0
    0|0
    • 20 ay degil 20 gunluk özur dilerim

• abi neyapayım bide 2 arkadşaıma sordum bana dedıler kız sana gore degil !

• arkadaşım bencede boş ver arada ailelerde var uzatma bırak bence hemen arkadaslarında onay vermemiş bir bildiiklerii varki konusuyorlar seni kırmadan

• oldukça normal, 20 ay diyorsun, hem evlilik planı da var ortada

0|0
    0|0
    • 20 ay degil 20 gunluk

• tamamm opuşmeyle olmuyor ama kardeşi yuzunden 10 tane yalan attı !

• diğer şeyleri bilemem tabi

• lan adamım evleneceksin diye öptürmüş takma bunu

0|0
    0|0
  • normal dostum

0|0
    0|0
  • ee 20 ay olmuş sana karşı güvenin tam olmuş ve izin vermiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...