Sizce KS'de erkek popülasyonu arttı mı?

eski den bi soru sorulur,kızların verdiğicevap sayısı ya eşit yada fazla olurdu,cinsel içerikli sorular bu kadar cesurca sorulmaz dı.kullanıcı sayısının arttığını düşünüyorum özellikle erkeklerin..bi soru sorulunda 30 saniye için 15 kisi yorum yapıyor..Bu benim görüşüm ,sizce?

Güncellemeler:
link ve link

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• link sitenin hemen altında cıkan konu baslıklarına bir bak. Erkek nufusu neden artıyor cevabı orada.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sana katılıyorum

0|1
    0|0
  • Kim demiş onu? Hani nerede? O_o

0|1
    0|0
  • Evet bence de benim sorularıma çok az kız cevap veriyor görünüşe göre erkek cevabı daha çok

0|1
    0|0
    • yada kızlar cevap vermekten korkuyor,sonuçta profilleri gözüküyor ve arkadasları var..bi nevi face gibi oldu sanki burası..aşıklar çıkıyor baksana

• Katıldım sana

• Cevapladığım sorularıma bakarım.

0|1
    0|0
  • bana soru verin şöyle geride durun

0|0
    0|0
  • Erkek kadın ayrımı yapmıyoruz yahu :D

Gozumun tuttugu bırı var bakalım hayırlısı :P

0|0
    0|0
  • Denk gelmiş olamaz mı?

0|0
    1|0
    • yok ya,levelim düşük ama eski kullanıcıyım,bana göre sitenin rotası çok değisti ...

• yakinda sitenin adini degisirler ama ozmanda ck itici olur:))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• erkek popülasyonu degil...

ergen , kezban , kamil , apaci sayısı bi hayli arttı

1|1
    0|0
  • abi sorular çapsız olmasın yeter ben misal genelde bayanların sorusunu cevağlıyorum niye :)

erkeklerin sorularının yüzde 70 i bayanlara bu suçmu elbettesi değil bu yüzden saygı duyuyorum :)

0|0
    0|0
    • ben herkese az çok yorum yaparım ama ,kalite çok düşük ...eğlenceli,zekice ,kinayeli cevap verenler çok az ..

• Yakındır...bu şarkıyı şu nick li üyeye yazdım diyen apaçiler türeyecek yakında ..mC kÜlooTlU çORApp feat. CHeyranlı BhattaniYyE33 asdsad

• :) sonumuz hayrolsun :) .

• mknox bacınında dediği gibi fakirlik naparsın.

1|0
    0|0
  • mantar gibi ürüyorlar hacı bunlar

0|0
    0|0
  • o artış bi kız soru sorunca gözlenir.

0|1
    0|0
    • eyw yorum için de bunu gizli kullanıcı olarak yanıtlaman da ilginç :D

Yükleniyor...