Bayanlarda kol kaslari?

Yaklasik 50 gunde falan kol kaso yapabilir miyim?
Vucudumuzda en cabuk gelisen kas hangisidir?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Reis çok amatörce bir soru olmuş.
    50 günde hamlığın yeni geçmiş hareketlere yeni yeni uyum sağlamış olursun. Hatta bazılarına sağlayamazsın orası ayrı bir konu.. Eğer yeni spora başlayacaksan bu herkeste öyledir, üzülecek bir durum yok.
    Şu 50 günün yanına bir 200 gün daha ekle o zaman sağlam olur işte kolların. Birde beslenme ile tabi..

1|1
    0|0
    • Haklisin yaa sacma oldu bencede :D ya bacak kalca çalışıyorum baya uzun suredir gelisti baya o yuzden ust tarafida yapiyim kotu durmasin diye :D

• Doğru düşünmüşsün..
      Sporun her türlüsü güzeldir.
      Ancak bu iş sabır işidir ve beslenme..
      Arkadaşın dediği gibi 50 günde kol kasın o şekilde olmaz..

Erkekler Ne Diyor 7

• ne calısacaksın göğüs mü bacak mı kol mu öyle 50 gün demeyelim uzun bir yıml ister azimle ve tepmolu haemende pes etmeyeceksin

1|0
    0|0
    • Uzun sure yapicam tabi ama kisa surede farkedilir olmasini istiyorum arkadaslarim beni kucumsemisti yapamazsin diye onlara gostermek istiyorum. Bacak ve kalca kasi calisiyorum zaten 1 ay oldu gelisme var sıkınca cikiyor ama kol kasida yapmak istiyorum azcik :P

• zaman diyelim o zaman hemen olmuyor bu arada hedefine ulasınca bırakma kilo yapar kaslar gider

• iğrenççç kadın zayıf olur güzel olur bitti ne öyle iğrenç kas

1|0
    0|0
    • Kasi zaten oyle kolay yapamam fit olmak icin yapicam daha sıki kollar icin

• Sana begendirmek icin yapmicam kanke yağağağ

• @Behnan41 kız sana beğendirmeyecek miş duydun mu?

• 50 günde kol kası yapar mıyım dedi ya :)

0|0
    1|0
  • Yapamazsın çünkü steroid kullanıyor o senin gördüğün bayanlar 😎

0|0
    1|0
  • hiç uğraşma kol kasıyla felan fit olmaya çalış

0|0
    0|0
  • triceps mi biceps mi istiyorsun

0|0
    0|0
  • yoklosok 50 gondo kol koso yopobolormoyom?

1|0
    0|0
    • Ahajahajshajsj

• @Bakırköylüm ben profesyonel MMA dövüş hocasıyım, benim yaptığım bilgilendirme doğrudur. Kulaktan duyduğunuz, ya da herhangi bir yerde yazılı kurallar olarak verilen spor tekniklerine ve onların söyledikleri şeyler pek inanmayın hiç kimse size ücretsiz eğitim vermez çünkü! Max 15 gün içinde spor yapan kişi yaptığı şeyin karşılığını alır bu böyledir.

• Evet cok haklisiniz.. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...