Hayatınızda yaptığınız en çılgınca şey neydi?

arkadaşlar hayatınızda yaptığınız en çılgınca şey neydi? şuan ''vay bee, nasıl yapmışım'' dedikleriniz?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Fem i bilen bilir. birde orda cemaat yurdunda daimi olarak kalıyorduk. birgün çoğu kişi evlerine gitmişti ama ablalar falan vardı hep. sıkıldık arkadaşımla 35lik vodka aldık ve oda da sek içtik sonra yerlerdeydik sabaha kadar. kustuk vs ama manyak bir gündü. yakalanmadık. mezun olunca face attık resimleri ablalar da gördü tabi işte birşey diyemediler.o yorumlara falan koptuk zaten o zaman vay be napmışız biz demiştim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• .. link

Bu da sıradaki: link

0|1
    0|0
  • geçen yılbaşında arabayla sevgilimin ailesinin evine giderken yolu şaşırıp istanbul yoluna girmiştik sonra e hadi istanbula gidelim demiştik öyle pek bi çılgınlık olmadı da güzel bi anıydı

0|0
    0|0
  • Kuzenimle gece saat 12 de arabadan birşey alma maksatlı evden çıkıp arabayı kaçırdığımız gün adrenalini hissettim :D

0|0
    0|0
  • içip içip hesabı ödemeden kaçmıştım bir kere de param yokken kuzenlerime size tekila ısmarlıycam diye götürüp içirmiştim sürekli bana şerefe kaldırıyorlardı gül gül ölmüştüm

0|0
    0|0
  • 16 yaşımdayken erkek arkadaşımla asansörde yaşadıklarım :D vay be nasıl yaptım diyorum hala

0|0
    0|0
  • arenaline binmek

0|0
    1|0
  • Yolda bı gurup erkegı durdurum 3 kısılerdı galıba tekını opmeye calısmıstım oda kacmıstı cocugu tanıyormuyum hayır.

salaklıgıma yanıyorum hangı kafayla yaptım sarhosta degılım ne dusunuyodum acaba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sanırım saat gece 3 civarıydı. Yavru bi köpek havlıyodu. Ama oturduğumuz yer öyle pis bi yer ki hapcısı tinercisi ne ararsan. İşte ben çıktım bi cesaret elimde tavuk kanadı bide sütle sokaklarda köpeği arıyorum beslemek için. En son bi binanın içinden fırladı çıktı. Besledim işte. Sonra dönüşte şarapcının biriyle eve kadar sohbet etmiştik. :P

0|0
    0|0
  • Corpse paint ile camiye gidip ölü yıkanan yerde fotoğraf çektirmek istemiştik ama adamlar izin vermemişti :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...