Quaresma, Sneijder veya Diego Ribas?

Sizce Galatasaraya en faydalisi hangisi olur bence Sneijder başka oyunucda olabılır ya sızce

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• q7 yi unut bi kere asla gs ye imza atmaz.diego olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sneijder tek gecerim.

0|0
    0|0
  • Quaresma gelsn cok faydalı olacağna eminim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Galatasaray çalmayı iyi bilir, Selçuk İnan,Burak Yılmaz gibi Q7 yi de gözüne diktiler hırsızlar.

0|2
    0|3
    • kimi kimden çalıyoruz anlamdım beşıktaşnan yollarını ayırdı Quaresma Selçuk ınan ıse bonservısı elındeydı ve Burak Yılmaz ıçın Trabzonspora 5 mılyon euro odedık daha ne konuşuyorsunuz

• Hamit'i ortaya çekip , tek forvete dönersek , Quaresma yararlı olur... yoksa bence hiç birine ihtiyacımız yok... Önce Kolo Toure gibi sağlam bi stoper , sonra da Carlinhos gibi bir sol back lazım bize... Sağ kanatta Eboue neyse solda da Carlinhos o olur... belki 1 tane forvet de alınsa olur ama onun acelesi yok yıl sonuna da bırakılabilir... ve bence şu an sistemi bozmaya gerek yok...

0|1
    0|0
  • Quaresma candır. Çok faydası olur. Tabiki diğer takımlara...

0|0
    0|0
  • quaresma olur kesinlikle iş yapar . sağ kanatta hamitten daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum

Galatasarayın oyun kurucuya ihtiyacı yok takım tüm olaylara hakim

fakat sağlam bir sol bek yok ayrıca defansa biraz daha diri bir futbolcu lazım

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a öncelikle yararlı olabilecek transfer sol bek transferıdır bana gore bu isimde carlinhos tur.Daha sonra orta sahaya yaratıcı bır ısım dusunulebılır bu oyuncuda Kerim Frei dır hem yetenekli,hem çabuk hemde daha genç gelecek vaad ediyor..

0|0
    0|0
  • Snejder gelmez, hayal kurmayın.

Quaresma'nın gelmesini, hatta iyi bir performans sergilemesini isterim.Hem Q7'yi özlemeyiz, hem de Fikret Orman'a kapak yapmış olur..Off hüzünlendim yine, çok özledik be Quaresma :p :))

0|0
    0|0
  • diego ribas

0|0
    0|0
  • genç geleceği olan adam olsun

0|0
    0|0
  • Diego ribas

0|0
    0|0
  • 3 ü de yaramaz.kaka lazım bize...

0|0
    0|1
  • Q7 NİN KİMSE HAYRINI GÖREMEDİ ama galatasaryda fena oynar hırsda yapar besiktasa

0|0
    0|1
  • Sinejder bence

0|0
    0|0
  • Bu üçlüden kesinlikle, Diego faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Bu üç oyuncudan tabi ki Sneijderi seçerdim.

0|0
    0|0
  • Sneijder en iyisi ama üçünüde alsak kimse tutamaz bizi.biraz hayal oldu :D

0|0
    0|0
  • sneijder en iyisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...