Arkadaşlar ben vucudumu nasıl inceltebilirim?

Vücudum sert ve sarkık değil?
Bana ofisteki arkadaşlarım ağırlık kaldırmaya ve spor yapmaya devam edersem daha çok kalınlaşcağımı ve incelmiceğimi söylediler.
ben inceltmek istiyorum lütfen bana yardmcı benim vucudum incelmek yerine daha çok sertleşip kalın öküz gibi mi kalcak. Dip not :şuan 38 beden gidiyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben anlamadim ya ne demek istedigini 😥

0|0
    0|0
    • normal bir vucudum var ama ben incecik olmak için spor yapıyorum ama bir türlü incelmiyorum aynı görüntüde sertleşiyor kollarım. şu an şişman veya balık etli değilim ama kollarım kalın ben inceltmek istiyorum spor yaptıkçada incelmek yerine kalınlaşıyor bir bilene sormak istedim spor hocam inceliceğini idda ediyor.

• kaslı iri bir kız güzel mi :S

• Cok guzel olanlarida var emin ol 😉😉

En İyi Kız Görüşü

• istasyon yapma tatlım sen plates senin yapman gereken alan :) sıkılaşarak incelirsn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Spor ve doğru beslenmeyle 1 yılda taş gibi olursun ama istikrar gerekli.. Allahııım pastalara böreklere bak bir taneden bir şey olmaz ne olcak ki :'( dediğin en bitmiştir her şey.. Demek istediğim 1 yıl boyunca şekerden ve ekmek türü şeylerden uzak durman. Yemeklerini ekmeksiz ye ve spor yap..

0|0
    0|0
  • Senin şu an ki kalinligin yaglarindan dolayi diyet ve spor yaptiktan sonra yaglarindan kurtulacaksin dedigin gibi inceleceksin. Kadinlarin kas yapmasi biraz zordur cunku testosteron hormonlari erkeklere oranla cok azdir yani sanmayinki kafaniz kadar kollariniz olacak , imkani yok. Hic korkmadan agirlik calisin evet kalinlasacaksin ama bu yag gibi kotu goruntu vermez sadece sikilasacaksin buda seni fit ve guzel gosterecek. Iyi calismalar diliyorum :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bir nebze içimi rahatlattınız :(

• Öküz olan o arkadaşların! Siz kezbanlar sanıyorsunuz ki o ağırlıkları kaldırınca erkekler gibi olacağız diye düşünüyorsunuz NAH! size 😎 olamazsınız zaten, o arkadaşların daha kıçını kaldırıp salona bile gidemeyen öküzler 😄 soruna gelince senin derdinin tek cevabı TWİST HAREKETİ... 3 ayda belimden 15 cm verdim

0|0
    0|0
    • Benim kezban olup olmamam değil sorun.2. durumda bir yıldır zaten spor yapıyorum ama diyet yapmıyorum. ve benim belim zaten ince ben kollarımdan ve basenimden rahatsızım ki onlarda sert sarkık veya şekilsiz değil. 3. durumda arkadaşlarımın çoğuda aktif olarak spora gidiyor ve kaslı adamlar. Ben bir bilene sormak istedim lütfen olayı rencide edip alay etmek yerine çözümle gelin.

• O kadar salona giden arkadaşların var ve onlara inanmayıp buraya gelip yazarak acizliğini gösteren kezban hanım 😎 bari o kadar madde sıraladın insan bir verdiğimiz twist cevabınıda yazarda teşekkür eder bee 😄 nerdeee sende öyle

• Koş...

0|0
    0|0
  • Vucudunu inceltmek istiyor
    Baksen neler neler biliyor
    Ayriyeten herzamanda spora gidiyor
    Yinede husran olmuyor guzelim olmuyor

0|0
    0|0
  • Ohaaaa 😂

0|0
    1|0
  • sabahları koşu yap bir de akşamları. bir hızlı bir yavaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer sporu bir anda bırakırsan bünye alıştığı için bazı kısımlarında sarkmalar meydana gelir

0|0
    0|1
Yükleniyor...