Hıç unutamadıgınz bı anınız var mı?

hıç unutamadıgınz aklınıza geldıgınde halen sızı uzen hatta aglatan bı anınız basınızdan geçen bı olay war mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• kafama silah doğrultulması benimde yiyosa sıkın diyip arkamı dönüp cıkmam

0|0
    0|0
    • demekkı çok korkmussun kı unutamdn :P

• teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 10

• babamı ilk kez babannemin vefatında onu yıkadıktan sonra dışarı çıktığında ağlarken görmüştüm.hala unutamam.

0|0
    0|0
  • Ben aglayamiyorum.

0|0
    0|0
  • Askerdeyken canim ugruna canimi verecegim cok tatli bi yegenim oldu. Ablamin kucaginda bi videosu geldi. Ablam agliyordu bak dayisi sana cok benziyo demisti. O an varya hic aglamayan deniz öylemi aglar ya. Cok sukur geldim gordum.

0|0
    0|0
  • Ağlatmıyoda, küçükken kaynar kazana düşmüşüm :S :D

0|0
    0|0
    • ciddi olamazsın demiii

• ciddiyim ya, gerçekten düştüm ama Allah'a şükür vücudumun küçük bi iki yerinde azcık izi kaldı :)

Zamanla geçiyo onlarda, en çok şükrettiğim şey ise yüzüme sıçramamış olması, yan düştüğüm için olsa gerek ...

• evet tabi ki var sevgilim ve sevdiğim dediğim insandan iki kere peş peşe kazık yedim ;))

0|0
    0|0
  • Hiçbir anı unutmam ama eskiden yaptığım bazı hatalardan dolayı üzüldüğüm zamanlar oluyor tabi.

0|0
    0|0
  • komik anılar dahil değil mi

0|0
    0|0
  • evet :D bacağımı doğrayışım :D

0|0
    0|0
  • ayrıldıgımız gün, ona attığım tokat ve beraber sarılıp ağlayıp ayrılışımız... :'(

0|0
    0|0
  • geçen çok sıçıp tuvaleti tıkattım misafirdeydik :D .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkdasımın ölümü

0|0
    0|0
  • Herzamanki sıradan bi güne uyandığım sırada ambulansın gelip babamı alıp götürmeleri kalp krizi geçirmesi ve akşamda gelen ölüm haberi.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanları kaybetmek,her zaman üzer..kim olursa olsun ve evet,çok anım var böyle:(

0|0
    0|0
  • intihar etmiştim 2 kutu uyku ilacı içip üstünede bileklerimi kesmiştim sonra ölmeyi beklediğim o an :) cok gariptii vücudum yavaş yavaşş soğumaya başlamıstı , kalbim sanki düzensiz atıyo gibiydii hiçç acı yoktuu ve sonrasını hatırlamıyorumm ama hala yasıyorumm

0|0
    0|0
Yükleniyor...