Adet kesici ilaçların sakıncası ya da yan etkisi var mı?

Yarın akşam kastamonuya gidicem ve adet oldum. Yılbasınıda orada geciricem adet kesici ilaçlar varmış. Kullansam bir sakıncası yada yan etkisi varmı sadece 4 gün kullanıcam bu arada. Hem yolculuktada sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• sürekli kullanmadığın sürece bi sakıncası olmaz

0|0
    0|0
    • Acıklaman için saol peki bildiğin bir. Isim var mı

• biliyodumda şu an hatırlamıyorum, eczacı yardımcı olur zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• bu sakın cinsel içerikli bir istek olmasın sakıncası şöyle var çok fazla ağrın olur yerinde duramazsın

0|0
    0|0
  • la zaten adet 4 gün sürer ancak :))

ayrıca boşver kullanma bırak derenin önünde durulmaz

0|0
    1|3
    • Cahil cahil konuşma lütfen 3-7 arası sürüyor.

• öncesi ve sonrası ile öyle cınım kanama 3-4 gün

yaşadım da biliyom ayol :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Adet kesici mi onu duymadım ama adet geciktirici var onu da kullanmak için adet olmadna önce içmelisin belki de aynı ilaçtan bahsediyoruzdur eğer aynıysa ilaçtna sonra olduuğun adet biraz sancılı geçiyor

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla adetine yakın bikaçgün önceden başlıyosun kullanmaya o hapı 1 kere kullanmıştım ben. Sonrasında bir sorun yapmadı ama hapı kullandığın dönem devamlı karnın şiş ve sancılı oluyosun. Senin başlamış o yüzden sende nasıl etki eder bilemiyorum. :S

0|0
    0|0
  • Bence içmemelisin. Aksi taktirde yolculuğun sancılı ve stresli geçebilir. Bırak 2 gün çok aşırı derece kanaman olur zaten 2 günde dişini sık...

0|0
    0|0
  • adet kesici yok geciktirici var ama o da tüm dengeyi bozuyo sağlıksız bir şey ve hasta olduğun zaman normalinde çok çok daha kötü geçer diye biliyorum geçen yaz bir arkadaşım kullanmıştı tavsiye etmem yani..

0|0
    0|0
  • birkaç ay düzensizlik yapar diye biliyorum ama büyük bi sorun olacağını sanmıyorum yaa

0|0
    0|0
  • kullan bi şey olma zama adet düzensizliği veya adet sancısı yaptığını duynuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...