Sitedeki arkadaşların yaş ortalamalarına baktığımda....

Evet arkadaşlar ülke nüfusumuz genç evt ama bu sitede okuduğum başlıklarda anladığım kadarıyla liseli çağındaki arkadaşlarımızın fazlalığı apaçık aşikar ve buradan arkadaşlarımıza sesleniyorum ne kadar da boş işlerle uğraşıyorlar özellikle kızlarımız erkek arkadaşlarıyla ilgili sorunları fazla, kafalarını bu konulara çok takıyorlar bundan rahatsızlık duymuyorum elbette sonuçta herkes kendinden sorumlu ama hayatlarına daha verimli olabilecek sorular neden yöneltmiyorlar? tamam her konuda yardımcı olunması gerek ama bu sevgili erkek arkadaş olaylarından daha önemli gelişmeler var dünyamızda birazcık bu konular hakkında yoğunlaşsanız size hayatınızda daha artı ve tecrübe olacağını düşünüyorum. Bana kızacak olan arkadaşlar kusura bakmayın gerçek bir konuya değindim. Amacım sizi rencide etmek değildi şimdiden verilecek cevaplara teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sorun şu ki bence sadece liselilerde yok sıkıntı liseyi bitirmesine rağmen büyüyememiş çok insan var abidik gubidik sorular soran

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bence olay mutluluk... eğer sevdiği için mutlu olursa ne fark eder yaşı lisesi üniversitesi... eğer bir insan göze alabiliyorsa, bazı şeylerden vazgeçip sevdiğini kazanmaya çalışıyorsa ben saygı duyarım... karın elbette doyar, okul elbette okunur, bilgi er ya da geç öğrenilir ama önemli olan mutluluktur bence... hayat nefes aldığın anların toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır (the hitch) ben buna inanır buna göre yaşarım ama bu benim sonuçta sizi bilemiycem...

0|0
    0|0
    • Tmm o zman herkes duyarsız olsun :) Nede olsa her koyun kendi bacağından asılır

• kast ettiğimi bu değildi :) bence hayat mutlu oldukça güzeldir bu yüzden neden hep erkek arkadaştan bahsediyor genç nesil dememek lazım dedim demek ki onlar sevdiği adamla en çok mutlu oluyor... bunu değiştirmek de çok zor, aşırısı yanlış da olabilir evet ama kendini bilen de bilir... ben neyi açıklıyorum ya :D neyse zeki kendi çıkarımlarını yapanlara bir şey olmaz ayarlarını mutlaka bulurlar, sebepleri de vardır... bu arada ben derken de kimseyi yönlendirmemek için öyle söylemiştim :)

• Teşekkürler.

• şukuladım reyiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence yaş hiç problem değil. Yani seviyorsan eğer biraz sabırlı olmalısın. Onun da seni sevdiğinden emin olduğun zaman harekete geçebilirsin. Ayırca kova burcu isen işin zor.

0|1
    0|0
    • Sorumun cevabıyla alakasız başka bir soruya cevabı yanlışlıkla burada vermişsin :)

• "özellikle kızlarımız erkek arkadaşlarıyla ilgili sorunları fazla, kafalarını bu konulara çok takıyorlar" biliyorum zaten böyle bir soru sormadığını.

Yükleniyor...