Yuzme kac cm boy uzatir?

Haftada 2saat yuzdugunde kac cm uzayabilirsin? Merak ettim de faydali diye duydum.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben boy uzamasına inanmıyorum bence genetik oluyor boy meselesi annenden babandan deden den ninenden ebenden hatta onların ebeveynlerinden bile size kalitsal genler gelebiliyor basketbol ve yuzme boyu bence sadece erken uzatir yani bu sporlari yapmasanda ayni boya ulasirsin sen bu sporlari yaparak gelisimini erkenlestiriyorsun bence. Yani cok profosyonel yaparsan uzatma ihtimali olabilir cunku basketcilerin boylari cok uzun oluyor ama bu adamlar iyi basket oynadigi icin uzamiyor bence dogustan uzunlar yaptiklari sporu prof yapinca biraz daha uzuyorlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzamanin durup dirmamasina bagli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 2-3 cm zor

0|0
    0|0
  • Fazla bir şey uzatmaz.

0|0
    0|0
  • en fazla 2-3 santim bu yaştan sonra o da haftada 2 saat dandik yüzmeyle olmaz

0|0
    0|0
  • kac senedır serbest dalıs balık avı yaparım 171 boyum 27 yasındayım sen dusun :D
    yuzmesek cepboy olarak gezıcekmısz :)

0|0
    0|0
  • 1 2 cm uzatır sanırım

0|0
    0|0
  • yüzme boyu uzatan bişey değildir canım günde 15 saatte yüzsen bişey değişmez. Halımın oğlu bir yüzdü 4 metre oldu filan gibi saçma sapan iddaların olabilir genetik olarak boyun neyse odur naparsan yap değişmez.

0|0
    0|2
  • kesin bişe söylenemez yaşa ve genetiğe göre değişen bir durumdur ama spor daima faydalıdır

0|0
    0|0
  • Yas onemli

0|0
    0|0
    • Ergenlik doneminde

• Belki 3-4 cm ama anne babana gore degisr niye gizlisn uzun uzun burdan yazmim bir mesaj atabilirsn ya da takip edebilirsn

• basketbol uzatır

0|0
    0|0
  • çok cm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2-3 cm en fazla

0|0
    0|0
  • Yaşinada bağlı. Çok uzatmaz sürekli devam ettiğin sürece 1 2 cm olabilir

0|0