24 saatiniz ve sınırsız paranız olsa ne yapardınız?

arkadaşlar sınırsız paranız var ve harcamak için 24 saat,bu 24 saati nasıl değerlendirirdiniz ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Hepsini çocuk esirgeme kurumundaki,memleketimizde ve diğer ülkelerdeki ihtiyacı olan çocuklara,şehit ve gazi kurumlarına bağışlardım;üzerine de sevdiklerime hediyeler ve kendime en sevdiğim çikolatalardan alırdım:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sınırsız param olsa tabi ki sınırsız alışveriş yaparım ama 24 saatim kaldıysa neye yarar sanırım ihtiyacı olanlara dağıtırım :)

0|0
    0|0
  • sürüyle kıyafet,takı,makyaj malzemesi,elektronik aletler,çok güzel bir ev tabii evin içi en lüks eşyalarla donatılmış olacak,son model araba,2 3 kedi,başka ülkelere bilet,hediye çekleri ve kimsesizler yurduna,darülacezeye,hasta çocuklara,fakir insanlar ve afrikaya yardımda bulunurdum

0|0
    0|0
  • Hepsiyle aynı gün ev falan alırdım ertesi günler de düşünürdüm napcağımı

0|0
    0|0
  • sevdiklerime hediye alırdım . o günü hayatımın son günü gibi hisseder herşeyi yapardım :)

0|0
    0|0
  • borç veririm :DD

0|0
    0|0
  • bütün brownileri toplatir hepsini yerdim :)

0|0
    0|0
  • Uçaklar ,arabalar,villalar,fabrikalar,şehirler alırdım sorada yavaş yavaş yerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 24 saat içinde sürekli yatırım yapar taşınmaz hisse senedi vs alır 4-5 bankaya yüklü miktar hesap açar farklı işlemlere tabi tutardım sonraki günlerde daha çok eğlenirim zaten :D:D

0|0
    0|0
  • ev alırdım ev alırdım yine ev alırdım :)

0|0
    0|0
  • hepsin 24 saat boyunca dağıtırdım .

0|0
    0|0
  • evi yeniler arabayı yeniler kendimi yeniler (ameliyet hariç malesef) zaten akşam olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...