Sevgilim evlenmemizi istiyor ama ben yaşımın küçük olduğunu düşünüyorum. Ne yapacağım?

merhaba..

18 yaşındayım. ve sevgilim 26 yşnda.

benimle evlnmk istiyor.. seneye evlenrz diyor..

Evlendgmzde üniv. okumanı istemiyorum. benm maaşım ikimzede yeter dyor. ama ben ünvrste sınavına gireceğim bu sene ve hedeflerim var. ama onuda çok sevyrm. Anlaşıyoruz ve iyi brisi. ama yaşımın kçk oldugunu dşnyrm .. ne yapacağımı bilmyrm .. bana yardımcı olur musunuz ltfen

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Onun yaşı 26 diye beklemek istemiyor, bence düşüncelerini ona söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• seni gerçekten seven biri sana saygı duyar. bak evlilikte sevgi aşk çok önemli ama ondan daha önemli bişey varsa da o da saygıdır. birey olarak sana saygı duymuyorsa ve kararlarına beklentilerine ideallerine saygı duymuyorsa yarın bigün sen hazır olmadığın halde sana çocuk da yaptırır seni evde köleleştirir de. hem çalışmak dediğin evet öncelikle para kazanmak içindir ama aynı zamanda hayatta bir yerinin olması demektir. üretmek herzaman kişide benlik duygusunu arttırır. hem sence de 18 yaş evlilik için çok ama çok erken değill mi? şimdiden seni bukadar baskı altına alan biri ilerde ne yapmaz. hem ailen ne diyo bu duruma bunun hiç mi önemi yok sence ?

0|0
    0|0
  • asla ve asla okulunu bırakma derim ben bir büyük hayatta senden biraz daha tecrübeli bir insan olarak

0|0
    0|0
  • 19 yasinda ev kadini mi olacaksin onun masina bakacaksin omur boyu. Ya bikarsa senden. Kendi meslegini eline al para kazan. Kendi ayaklarin ustunde dur. Sonra evlen manyaklik yapma.

0|0
    0|0
  • sakın bırakma okumanı aşkı her zaman bulursun karıyer kaçarsa zor gelir bu toplum kızları cahil bırakıp evlendirir bir sebeple boşanmak istediğindede cinayete kurban gidersin haberleri izliyorsun sanırım kadına şiddet genelde okumamış kadınların başına geliyor... oku güçlü ol kendini ezdirme

0|0
    0|0
  • Ben de esimin calismasini istemem. Fakat iyi bir bolumden, kaliteli bir universiteden fevkalade bir diplomasi olsun isterim.

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle önce okul sonra iş sonra eş yoksa sürakli ona bağlı buynu bükük yaşamak zorunda kalabilirsin...

0|0
    0|0
  • Yaşın daha çok küçük üniversitede okulamlısın 2 gün sonra seni terk ederse sürünürsün bence vaz geçmenin yollarını aramalısın.

0|0
    0|0
  • Universite insana gercekten cok sey katiyor. Okumalisn bence

0|0
    0|0
  • okuluna bak s'tiret onu//// adam olan adam once egitim, der/// bul mus citir birakmiyor:)

0|0
    0|0
  • ööncelik okullll..beklerse beklesin beklemezse de yol alsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benimde senin yaşlardayken 27 yaşında bir sevgilim olmuştu adam bana üniyi okuma hemen evlenelim ben senin okulu bitirmeni beklersem hangi ara evlencem cocuklarım bana baba mı dedemi diyecek falan dedi ben biraz daha sabret dedim sonra ne oldu biliyormusun ben daha üniye başlamadan beni başka bir kadın ile aldattı ve ayrıldık..yani verilmiş sadakam varmış diyorum şimdi.ya evlenseydim geleceğimi mahvedecekti.onun için yaşın küçük artı mantıklı karar veremezsin inan seviyorum onsuz yapamam dediğimiz kişilerden bile gün geliyor nefret edecek hale gelebiliyoruz senin geleceğin her şeyden önemli kararlı kendinden emin kararlar al canım.Allah sonunu hayır etsin her şeyin hayırlısı.

0|0
    0|0
  • zor bir durum . eğer okul sevgilinden daha önemliyse o yolu seç.. evliliğe hazır olup olmamanda çok önemli. benim 2 arkadaşım da 19 da evlendiler gayet mutlular.

0|0
    0|0
    • düşüncelerimi en kısa zamanda söylemeyi dşnyrm ona. dn knştuk . kafama çok tkldı dedim evlnme meselesi. takma daha çok zamanımz var dedi..

• ben 18 yasnda evlendm aynı senn gibi hedeflerimi bıraktım ve şu an babamn evine geri döndüm kü.ük yaslarda böle hatalar yapmayn neolur. iş ciddiye binince hersey değişiyor hele evlennce. okuu sen .

0|0
    0|0
  • eğer okumana karışıyorsa hemen bırak okumak herşeyden önemlidir ve senin ne işin var o kadar büyük biriyle ?

0|0
    0|0
  • bu ilişki yaş nedenmı 4 yıl üni okuduğunda sen 22 olucan sevgilin 32 yaşında nişandı evlilikdei derken ooo oyaşdakı kart adamı neypıcan anladınmı terk et onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...