Nazarla ilgili sorularım olacak yardımcı olur musunuz ?

erkek arkadaşımın yengesi aynı zamanda kapı komşumuz beni hiç istemiyodu isteme olayları oldu tanışma faslı derken biz tani eskiden çok görüşürdük o kişiyle sonradan aramız açıldı bu konudan görüşmeyi kestik herneyse o kadının bakışları çok kötü sırf bize değil diğer komşulara karşıda çok fesat bi insan hani bakışyla dağ devirir ya o cinsten herneyse bize geldikten sonra bizim evde annemde özellikle bi ağırlık esneme uyku modu banada geçti o kadar halsizimki anlatamam. annem bugün fal baktırdı evimizin üzerinde çok büyük bi nazar kötü göz varmış arkadaşlar. daha isteme söz nişan derken biz bu insanlarla sürekli iç içe olucaz. bu kadının kötü gözünden nazarından nasıl kurtuluruz yarın sirkeli suyla evi temizlicem.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• korunmak için

Bismillahillezi la yedurru maasmihi şeyün fil erdi vela fissemai ve hüvessemiulalim

değdikten sonrası için

Euzü bi-kelimatillahittammati min şerri külli şeytanın ve hammatin ve min şerri külli aynin lammetin

ya da peygamberimizin torunlarına nazar değmemesi için okudugu duadır aynı zamanda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadının gözlerini oy bir daha bakamasın öyle sizlere o zaman :) tabiki nazar vardır hocalarda söylerdi duva ile engellenir diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Duşa gir boy abdesti al nazar felan kalmaz..

sürekli ayetel kürsi oku

banada çok nazar değer hemde aşırı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seninle tanışmak isterdim :)

ben diyorum çok biliyorsun diyorlar kapının eşiğini sil eşiği valla var öyle insanlar ne varsa gözlerinde, kenafir gözlüler . Fal ne kadar doğru bilmem ama ne kadar inanmamaya çalışsam da dayanamıyorum böyle şeylere, çörek otu yakıp teflon tavada evin içinde dolaştırınca da nazara iyi geliyor diyorlar dene bi bakarız doğrudur belki.

0|0
    0|0
    • tanışabiliriz :)

aynen silicem heryeri sirkeli suyla bakalım evdeki kötü ruh hali gitsin bi. yarın denicem çörek otunuda tavsiyen için teşekkürler :)

• rica ederim :)

• falı boşver fal bakanlar söyledikleriyle ara bozmaktan başka bişeye yaramazlar . ama nazarı değiyo olabilir bu söylediğin kişinin.Nas ve Felak Surelerini oku geldiğinde filanda oku içinden .

0|0
    0|0
Yükleniyor...