Jose Rodriguez Galatasaray'da düşünceleriniz neler?

Jose Rodriguez Galatasaray'da düşünceleriniz?Açıkçası ben tanımıyodum. Ama az çok iyi oyuncu diyolar. Alıntı bilgiler ;
Geçen sezonu Deportivo'da geçiren Jose Rodriguez, özel kontratla bonservis bedeli ödenmeden alındı. Geçen sene 25 maçta 2 gol 1 asist yaptı
Galatasaray bedel ödemedi ama Buna göre Jose Rodriguez, 4 yıl içinde satılırsa bonservisinin yüzde 50'si Real Madrid'e verilecek.
Jose Rodriguez, Galatasaray tweetlerini favorilere ekleyerek transferi bir açıdan doğruladı.
Jose Rodriguez, Galatasaray'dan yıllık 750 bin Euro garanti ücret alacak. Çarşamba'ya kadar sağlık kontrolü var.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Melonun yerine geldiği çok belli selçuk tarzı bir oyuncu bu melonun yerini dolduramaz bize orta sahada basacak adam lazım alex song tarzı bu iş yapar ama defansımız zaten kötü melonun gidişi ile iyice kötüleşecek. ama mantıklı bir transfer çok iyi oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha duymadim ama oleyse hayirli olsunl

0|0
    0|0
  • Bir fenerli olarak mantıklı transfer diyorum realden çıkmış 1 sene az da olsa realde futbol oynamış daha 20 yaşında deporivo gibi takımlarda sürünceğine GS a da oynayıp kendini göstersin daha iyi zaten yetenekliyse 2 seneye kalmaz döner ispanyaya

0|0
    0|0
  • Kardeş ben öyle bir transfer haberi görmedim nerden aldın?

0|0
    0|0
    • Heryerde var yaz jose rodriguez diye google a tv de de çıktı

• He iyi o zaman, bence yaşı çok genç bizde yıldızlaşabilir ve ligde iş yapar ama şampiyonlar liginde bilemicem.

Yükleniyor...