Yakın arkadaşlarla saygı dozajını nasıl ayarlamak gerek?

Öyle insanlar var ki, 2 gün muhabbet etsek 3.gün başımıza çıkıyorlar,bir g*tümüze pandik atmadıkları kalıyor. Esip gürleyince yine biz kötü oluyoruz. Mesafeli davrandığımız zaman da cool oluyoruz. İki ucu b*klu değnek gibi birşey.. Yok mudur bunun bir dozu vatandaş¿¿ link

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• milletin ne düşündüğü umrumda değil, içimden geldiği gibi davranırım..

0|1
    0|0
    • İçimizden geldiği gibi davrandığımız için bu duruma düşüyoruz kız =(8

• aman boşver, insanın kendinden kıymetlisi yok şu dünyada yaşa hayatını =)

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 puan ! Kesinlikle katılıyorum.Kız erkek farketmiyor yakın olduğunda karşındakinin resmen sana saygısı falan kalmıyor uzak duruyorsun öyle arkadaşlık olmaz olsun diyorlar.Klasik olacak belki ama " adamına göre muamele değil adam olana muamale "

0|2
    0|0
  • Bu insanların ortak bir özelliği vardır...Çok sessiz hatta içine kapanık görünen tiplerdir..:)) Hiç şaşmadı...Kabak çiçeği gibi açıldılar kaç tane tanıdıysam...

0|0
    0|0
  • lınk süper anlatıyor durumu biçoğu aynı böyle. bayanlar arasında bişeye biri itiraz etsin hemen dışlanır sonra geri alınır öteki arkadaş dışlanır sonra o geri alınır diğeri dışlanır oyun gibi düşünün erkeklerde nasıl bilmiyorum ama bayanların çoğunda böyle karaktersizlik diz boyu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bay olsun bayan olsun en yakın arkadaşı ile arasında mutlaka mesafe koymalıdır...

Şu güzel söz aklıma geldi. Sırrını söyleme dostuna, gider söyler kendi dostuna. Oda gider söyler can düşmanına..

0|0
    0|0
  • Tam da beni anlatmışsın. Boşa koysam almıyor, doluya koysam sığmıyor.

0|1
    0|0
  • Baştan bunu ayarlamak lazım bence.

0|1
    0|0
  • çok yılışıklıktan hiç hazzetmem. yerinde bir soru olmuş

0|1
    0|0
  • Nasıl başlarsa öyle gider. İzin verdiğim/verdiği kadar yakın olurum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...