Kapat

Vücud gelistirmeyle ilgilenen özellikle egitmen olan varsa bir gelsin bisey sorcam :) ?

1.68 86kg fitness hocam protein tozu almazsam sporun bir ise yaramayacağını zayıf olmam gerekmiyormu dedim zaten zayiflaman icin dedi. Sizce üründen para kazanmak icin mi yapıyor yoksa gercekten doğru mu diyor. Zerre kadar parasinda degilim sağlığım tehlikeye girmesin yeter.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• protein tozunu sırf Alman için seninle bu şekilde konuştuğunu düşünüyorum. protein tozu adi üstünde protein yüklüyor Vücuduna ve yediklerinden yeterli protein alamadığında protein tozu devreye girer diye biliyorum. kaldı ki yediklerin yeterli protein desteği sağlıyorsa ve bunun üstüne toz da kullanırsan kilo dahi yapabilir. cardio yapmanı ve salonunu değiştirmeni tavsiye ederim. 2 yıla yakın fitnessla uğraşıyorum ve cardio, ağırlık egzersizlerinde zayıfladım hiç toz kullanmadım yani gerek yok.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kilon fazla ve ihtiyacın yok dostum ok? Ama protein tozu ilaç mı ki sağlığından bahsediyorsun!!! Aç nete bak neymiş ne işe yararmış zararlımıy mış diye!!! Hepimiz kullanıyoruz rahatça ama boyuna göre şişmansın ve yağ oranın çok yüksek! Sen bakma o dallamanın sana satmak istediğine, önüne gelen 1000 tl yatırıp 14 gün eğitim görüp federasyondan kartını alıyor hoca diye, yazık yaw

0|0
    0|0
    • Kardesim sağlık icin su yüzden dedim zaten sismanim onu alıp hem sismanlik hemse kas cok cirkin bir görüntü olusturur bu yüzden.

• Sen mr olimpia mısın ki kas çirkin göstersin be adam!!! Sanki hemen protein tozu sihirli bir değnekte sana kas çıkartacak birkaç ayda, bırak birkaç ayı bir senede bile çok zor!

• Arkadas yanlış kullandigi icin öküz gibi oldu :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim sırf mal satabilmek için böyle saçmalıklara başvuran hocalar var sakın alma para kazanamak için yapıyorlar.
    Protein tozu hiçbir şey değildir.

0|0
    0|0
  • benim bildiğim protein tozu sadece insanı şişirir. sporu bıraktın mı çökersin. yapacaksan gercekten dogal bir vücut geliştir.

0|0
    0|1
  • O hocadan uzak durmanı tavsiye ediyorum. Proteinin zayıflattığı nerede görülmüş yahu? Sırf mal satabilmek için almanı ısrarla söylüyor. Proteininde hiçbir zararı yoktur almak istersen alabilirsin.

0|0
    0|0
  • dostum suanda senın protıne deıl yağ yakmaya ıhtıyacın var l carnitine alabılırsın fazla proteın vucutta yağa dönusur zaten

0|0
    0|0
  • Dostum şöyle düşün sen sadece zayıflamak mı istiyorsun?
    O zman alma protein tozu.

Yoksa sadece bir an önce daha güzel bir vücuda mı sahip olmak istiyorsun?
    Al mutlaka ne kadar kilolu olsanda alacağın protein ve kas kötü durmaz.

0|0
    0|0
  • protein tozu gerekli.

0|0
    0|0
  • protein tozu kas yapmak için eğer sen sadece zayıflamaya çalışıyosan alma

0|0
    0|0
Yükleniyor...