'Doğum günümü unuttu' şimdi ise özür diliyor?

1 yıllık sevgilim doğumgünümü unuttu. ve bende bana değer vermediğini düşünerek ayrıldım.çünkü en yakın kız arkadaşının doğumgünüde salı günüydü.ona çok önem vermişti. aynısını bana yapmadı. şimdiyse özür diliyor. açıkçası yardımcı olmanızı istiyorum

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Normalde unutabilir sıkıntı yok ama bi kız arkadaşınınkini unutmayıp birde çok özen gösterdiyse sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0
    • Ama ilişkiniz uzunmuş sadece biraz burnunu sürt sonra affet bence

Erkekler Ne Diyor 9

• ergen kaynıyor burası...

0|0
    1|0
  • ya gözünüzü seveyim butür şeyleri bu kadar abartmak gereksiz değilmi unuttu diye sana değer vermediğini nerden çıkarıyosun belki ba sıkıntısı vardı çok önemli bi işi vardı

0|0
    0|0
  • Sende onun doğum gününü unut ve ödeşin :(

0|0
    0|0
  • Yok artık yaaa doğum gününü unuttuğu için sevgilinden mi ayrıldın sen git intihar et arkadaşım ,camdan atla , arabının önüne at kendini, yaw yazık çocuğa git özrünü kabul et :)

0|0
    0|0
  • Yaş gününü kutlamadığı için ayrıldın öylemi :S

Bırahh yaa ALLAH akıl fikir versin

0|0
    0|0
    • tam olarak sorun kız arkadaşınınkini unutmayıp hatta onun doğum günü için özenip benimkini hatırlama zahmetinde bile bulunmaması

• Ayrıdım demişsin ne tarz yardım bekliyorsun..

0|0
    0|0
  • siz ne zaman büyüyeceksiniz

0|0
    0|0
  • erkektir unutur, bu sevmediğini göstermez :)

0|0
    0|0
  • dokuz kusurlu hareketten biri bu. doğum günü olaylarını sevmem ama unutmak? çok acemice.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• en yakın kız arkadışınınkini hatırlıyor ve seninkini unutuyorsa bu çok kötü bir durum.ayrılmak yerine uzak durup ona aynı şeyleri hissettirecek bi hareket yapsaydın hem ayrılmamış olurdun ,hemde o senin halini anlamış olurdu.barışırsınız merak etme.

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali aklından cıkmıştır canım. Robot değiliz ya bu yüzden sevgili mi terkedilir ya

1|1
    1|0
  • ver gitsin.

1|0
    0|0
  • Ayıp etmıs arkadası kadar degerın yokmus napalım bacım .. zaten erkekler arkadaslarına ıyı sevgılılerıne ılgısız eşlerını hızmetcı gıbı görürlerr ne kadar degerlenırsen o derece düşersın gozunden

0|0
    0|0
  • Ayrilarak en doğrusunu yapmissin. Benim de arkadasinin doğum gününü hatirlayip benimkini hatirlamayan bi adamla isim olmazdi.

0|0
    0|0
  • doğum gününü unutmuş olabilir insanlık hali ama senin arkadaşını hatırlayıp önem veriyorsa kıskançlıktan gebertirdim ikisini de heralde ilk önce sevgilisini hatırlasın sonra kimi hatırlıyorsa hatırlasın ! :D

0|0
    0|0
  • Haketmiş boşver sen.

0|0
    0|0
  • ne var bunda bu ya unutabilir bende pek hatırlamam doğum günü olayını.anneler babalar bile unutuyo bu doğum günü olayını bu kadar büyütmeyin ya

0|0
    0|0
  • Dikkat et o kıza çok dikkat et!Ben olsaydım tavrım belli ayrılırdım hiçbir bahane dinlemeden.

0|0
    0|0
  • 1 yıllık ilişki bu yüzden bitmemeli bence. daha önceden hatırladığı olmuştur heralde

0|0
    0|0
  • Bu yüzden ayrılmak olur mu ya?

0|0
    0|0
Yükleniyor...