Bazen beni çok üzüyor

2 aylık bir ilişkim var . En yakın arkadaşımın ölmesi ve ertesi sabah beni çok sevdiğim bir malın terk etmesi sonucu bir çocuğa bağlandım. Aynı sınıfta okuyoruz. 2 aylık bir ilişkim var fakat ayrılıp ayrılıp barışıyoruz. Böyle olmasını hiç istemiyorum :'( . Sorunlar çok basit. İşi sadece çıkıncaya kadar. Canımı çok yakıyor aynı sınıfta olmamıza rağmen ilgisiz davranıyor sağdan soldan duyduklarına inanıyor . Bazen gördüüğü halde mesajlrıma cevap vermiyor. Tabi ben patlıyorum ve ayrılıyoruz. Şimdi çok güzel bir şekilde barışmamıza rağmen facedeki ilişki durumunu karmaşık yapmış. Beni çok sevdğini asla ayrılmayacağımızı söylemesine rağmen canım yanıyor. Facesinin şifresinide biliyorum. Daha yeni gördüm karmaşık yaptığını sizce nasıl ona bir ders verebilirim. Çok hatası oluyor. Ne yapmak istediğini gerçekten bilmiyorum. Ben o kadar sevip değer vermeme rağmen ayrılık yaşıyoruz. Her seferinde ben ayrılıyorum çünkü haklıyım. 1 günün 12 saati mutlu 12saati mutsuz geçiyor arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Mesaj atınca nasıl davranmalıyım ne demeliyim? Sizce neden karmaşık yaptın diye sakince sormalımıyım yoksa kızmalımıyım?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Belli bi yere kadar okudum yetti de. Bak seni mutsuz eden biriyle olmak zorunda değilsin. Bu tip kişiler acı çektirmekten hoşlanır. Çünkü senin ona yanıp tutuştuğunu bilir. Sen acı çektikçe vay be beni çok seviyor diyordur ama acı çektirmeye devam eder. Hoşuna gider çünkü. Hatalı olsa dahi senin gelip gönlünü almanı istediğine eminim. Mesajlarında oldukça sert olduğu umursamaz hal hareketleri ve yapmak istemeyeceğin şeyleri zorla istemesi...

Beni dinlersen ayrıl boşuna acı çekme. Çünkü birgün zaten ayrılacaksınız hatta emin ol o ayrılacak. En iyisi sen noktayı koy. Daha mutlu olacağın birini bulursun merak etme. Seni mutsuz eden herşeyi terket...

0|0
    0|0
    • Çok çok teşekkürler. Haklısınız ama arkadaşlarımızda sıkıldı artık en fazla 1 hafta ayrı kalıyorum o da en yüksek şey. Ne yapıcam bilmiyorum. Bugünde sarıldık birbirimize konuştuk bir baktım karmaşık. Çok kötü hissediyorum kendimi.

• Duyuyor işte. anlamıyor beni. Her hatasını yakalıyorum .İlişkisini karmaşık yapmasının sebebi nedir ya ona çok sinirlendim ne yapmam lazım bilemiyorum

• Ben kahin değilim ki onun içindekileri bileyim. Sadece diyorum ki acı çektirmekten seninde onu kovalamandan hoşnut oluyor bu. Ve inan böylede devam edecek anlamayacak seni...

Erkekler Ne Diyor 3

• sutla gitsin. böyle zayıf anını kollayan fırsatçılarla beraber neden olursunuz anlamam ki.

0|0
    0|0
    • Ya gerçekten çok seviyorum. Onunda beni sevdiğine inanıyorum arkadaşım. Ayrılamıyorum canım yanıyor. Neden karmaşık yapmış ki

• seninkisi sevgi değil ki. seven ayrılmaz. seven kavga etmez. seven bıkmaz. seven ağlamaz. seven üzmez. seven ilgisiz davranmaz. bak bakalım seninki hangisine uyuyor ? hiç birine değil mi? demek ki sevgiden bahsedemeyiz. o halde senin ki heves ? ergenlik hormonların vs olabilir mi ? haydi acık yüreklilikle düşün.

• Benimkinin heves değilde onun ki heves olabileceğini söyliyebilirmiyiz. Acı çektiren o

• ya bu face cıkaranın hep onun yuzunden oluyor

0|0
    0|0
    • Onun suçu. Var yerine karmaşık yapmış arkadaşım Çok canımı yaktı

• olgunlugunu kaybetme dogru neyse onu yap

• Aynı sınıftayız olmuyor 7 kere ayrılıp barştım Arkadaşlar bile ilallah ettiler. Ne yapmam lazım ayrılsammı bilemedim. Doğru olan ne

• sana hak ettıgın degerı vermıyorsa sende bır erdemlık yap ona yol gostermesını bıl...

0|0
    0|0
    • Kardeşim cevaplarınız için çok teşekkürler. Fakat yine dönüyorum aynı sınıftayız baktıkça canım yanıyor. Bende ayrılıp barışmaktan bıktım 2 gün sürüyor ayrılık. Sevdiğine inanıyorum bugünde sarıldık konuştuk hayallerimizde var ama ilişkisini karmaşık yapması beni yaraladı

• Çok sağol...

• rica ederim...

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler böle bazen gerçekten kalplerinin olup olmadığını merak ediorum kısacası aynı durumu bnde yaşadım yapman gereken tek birşey var sanki hiç ilgilenmiyormuş havalarına gir mesela git ve ilişki durumunu yok olarak onada sadece karmaşım ilişki yapmışsın de ve cool takıl hesap vermeye başlamadan nese banane sanki yap kısa kes sonra ise onun etrafında dolanmayı kes bu işleer böle sen dolanmayı kesince o harekete geçecek ve dha çok ilgilenmeye başlayacak mutsuzsan bile ona belli etme bi yerleri kalkar ağlıcaksan bile ondan uzakta ağla emin ol işe yarıyor (DENENMİŞ ve UYGULANMIŞTIR)

0|0
    0|0
  • onla sarmaşdolaş olduğnuz bir fotoyu facebooka at ve ismini etiketle, facebookta profiinde görünür - altına da karmakarışık arap saçına dönmüş ilişkimiz diye yazarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...