Arkadaşlar 48 kiloyum 1,72 boyundayim. Spor yaparak kilo almak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum?

En azindan 7 kilo almam gerekiyor, saglik problemim yok yine de kilo alamiyorum. Fitness yaparak kilo alip şekle girebilir miyim?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle spor yapmalısın. Ama sadece sporla olmaz. Yediğine içtiğine de dikkat etmen lazım. Sporun faydasını gördüm diyebilirim.

1|0
    0|0
    • Tabii ki guzel bir yemek programi da uygulamaliyim :/ tesekkurler

• Kilo almaniz da mi spor yardimci oldu size de?

• Evet oldu diyebilirim. Ya da bana da öyle gelmiş olabilir. :D
      Spora başladığında her şeyi düzenli yap. Mesela yemeğini dahi düzenli ye. Bol bol su iç su kaybı yaşama.
      Karbonhidratlı protein tozları var onları da düzenli bir şekilde kullanırsın. Ama bunu kendi kafana göre asla yapma ölüme yol açarsın.
      Hocaların ne zaman kullanabileceğini sana söyler. Kullanmaya başladığında ayda yaklaşık 5 6 kilo alacaksın. :)

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapılarak kilo alınmaz ki 😶 spor yapma yemek yiyip dur hiç birşey yapma tamamdır

0|0
    0|0
    • Ben de emin olamadim. Ama kilonun vucuduma orantili dagilmasi lazim yoksa genel olarak karin ve bel bolgesi alir ):

• Bilemedim ki şimdik 😶 bir doktora git danış

Erkekler Ne Diyor 9

• Protein ve karbonhidrat içerikli gıdaları tüket ve sporla destekle. Öyle ağır bir spor yapma tabi kilo alman için bir program hazırlar sana.

1|0
    0|0
    • Gidecegim salondaki egitmende bana bir program hazirlayacagini soyledi ama biraz guvensiz geldi bana. Cok tesekkur ederim

• Rica ederim. Yiyeceklerine biraz dikkat edersen düzenli bir şekilde istediğin kiloya ulaşırsın.

• fitness yaparak kilo alabilirsin. ama yemek programi yapman lazım.

1|0
    0|0
    • Fitness yaparak kilo alabilirsin demen icimi rahatlatti. Herkes o kadar farkli sey soyluyor ki emin olamiyorum. Baska bir sporla ilgilenme imkanim da yok. Cok tesekkur ederim

• ben de aynı durum daydim. kilo alamiyordum fitness gittim.

• fitnis yaparak alırsan çok düzenli olur fiziğin proteinle beslenmek lazım ve kaldırabildiğin ağırlıklarla çalışmalısın

0|0
    0|0
  • 187 / 62 Kilo

3-4 ay öncesinde ben de kilo almak için spora yazıldım. Olaylar bir yerde ters gitti 66 kilodan 62 kiloya düştüm. bir yerde yanlış yapıyorum ama hadi hayırlısı... (:

0|0
    0|0
    • Ciddi olamazsin nasil bir program uyguladin? Bu isin gercegi nedir ama cok aklim karisti

• Spor salonunda belirledikleri programı uyguladım. Tabi beslenmeye dikkat etmek gerekiyor. Bende oyle kilo almak icin yemek yeyim modellerinden değilim. Bu sıralar spor salonunu bırakıp sporu eve tasıdim. Verdikleri programı biraz hafifletip devam ediyorum. Verdigim 2 kiloyu geri aldım. bir süre daha böyle. Devam edeceğim.

• Fitness a basla ve yemek programina dikkat et eger cok zahmetli geliyorsa karbonhidrat alimini biraz yukselt. Gunluk kalori ihtiyacini ogren ona gore yemek ye kilo alirsin

0|0
    0|0
  • Profesyonelim aklınıza takılan her konuda yardımcı olabilirim mesaj atabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bende veremiyorum

0|0
    0|0
  • Makarna patates cips kola fazla hhareket etme bu kadar

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kizim biz kilo vermeye calisiyoruz sen almaya calisiyosunya birak en fazla 50 ol

0|0
    0|0
    • Bu sekilde de zor mesela bacaklarim fazla ince ve yasima gore hic hosuma gitmiyor.

• JJjgjl

0|0
    0|0
  • Spor yaparak kilo alinmaz bacim yiyecen oyle alirsin daya tahin pekmezi gor kilolari

0|0
    0|0
    • (: tahin pekmezi hatirlatman cok iyi oldu her sabah yemeye alismaliyim haklisin. Ama sporsuz olmaz vucut dengesi sekli bozulmaz mi

• Bilmiyorum hic yapmadim ajsnbs

Yükleniyor...