Spora 1 ay aradan sonra yeniden başladım ne zamanda forma girerim?

4 ay vücut geliştirme yapmıştım o zamanlar amacım irileşmekti yağlardan kurtulma derdim yoktu bikaç kilo aldım 75 kilo filan ama annemin cimriliği benimde iş bulamamam yüzünden 1 aydan fazla bir süre ara verdim fakir sayılmayız para biriktiriyor sadece, gizli gizli annemin parasını çalıp spor salonuna yazıldım bayramdan hemen önce başlamış oldum salona gittim 71 ki, loydum ve ağırlıkları kaldırırken zorlandım ertesi gün ise heryerim ağrıyordu 1 ay ara vermenin bu kadar güçten düşüreceğini tahmin etmezdim tekrar gittiğimde 73 kiloydum 2 kilo almışım, göbek yağlarından kurtulmak için hırsla kardiyo yaptım mekik çektim, ve yine ertesi gün her yerim ağrıdı 1 hafta ağrıdan gidemedim o 1 aydan fazla olan sürede zayıflayıp belş, göbek kasık popo daki yağlar aldı bvaşını yürüdü göğüslerim omuzlarım eridi ne kadar zamanda eski kaslarıma kavuşup yağlardan kurtulurum göbek ve kasık yağlarından kurtulmak istiyorum ve yalın kas kazanmak istiyorum

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Annennin parasini neden caldin!

0|0
    0|1
    • anneme kalsa para ve emek verip 4 ay çalışıp yaptığım kaslarımı eritecek zaten pek kas yok onlarıda kaybetmek istemem

• ve beni tek sosyal hayata bağlayan şeyi engellemesine dayanamadım benimde haklı nedenlerim var

• 1 aydan fazla dil döktüm anlamadı iş aradım bulamadım işim olsa çekermiyim gizli iş çevirmek istemedim ama en son tercih edeceğim şeyi yaptırdı, benim sosyalleşeceğim tek yeden, spordan, sağlıklı ve iyi vücuttan alıkoymaya ne hakkı var

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...