Yıllar geçtikçe yüzümün büyüdüğünü ve tipsizleştiğimi hissediyorum. Sizde de böyle oluyor mu?

yıllar geçtikçe yüzümün büyüdüğünü ve tipsizleştiğimi hissediyorum sizdede varmı böyle bişi bide insan bu kadar değişirimi yani yakışıklı biri çirkin tipsiz olabilir mi?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• ysın daha kucukmus ama esım erkeklerın yası ılerledıkce yakısıklı olduklarını yuzlerının daha cok oturdugunu soyluyor sende tam tersı mevcut ne bıleyım sıkma canını ama sana oyle gelıyordur emınım o kadar kotu degılsındır

bıde yenı sevgılı mı yaptın? hanı benı begenır mı sankı cırkınlesıyorum vs gıbı dusuncelerede gırmıs olabılırsın cıdden soruyorum ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ergenlikte olduğunu anladım şu an irileştiğin için tam yuzun tipin oturmuyor ergenlikten çıkınca düzelirsin

0|0
    0|0
    • dedigim olay 18 den su ana kadar 20 yasındayım ergenlikten cıktım heralde :S

• hım yuzun ırıleşmiş kemiklerin falan tipin değişebilir :D olabilir bunlar :(

• Elbette değişebilir iyi ya da kötü yönde. Ama ben de önceye oranla kendimi daha çirkin buluyorum. Bence mühim olan güzel yerleri ortaya çıkartabilmek.

0|0
    0|0
  • yaşlandıkça yakışıklı olmayı beklemiyorsundur umarım

0|2
    0|0
  • bence tamamen psikolojik bi durum... yani aynaya baktığın andaki ruh halinle ilgili.. tam tersi yaş ilerledikçe insanı kendi tipi ortaya çıkar, oturur...

0|0
    0|0
  • Değişir tabi insan yapısı bu. Zaman geçtikçe güzelleşen de çirkinleşen de

0|0
    0|0
  • merak etme tipsizlesmiyorsun sadece yasinin getirdigi olgunluk yuzune isliyor sen gene yakisiklisin

0|0
    0|0
  • Yıllar geçtikçe yüzümdeki çocuksuluk gidiyor. :[[[[[[

0|0
    0|0
  • Aksine ben güzelleştiğimi hissediyorum küçükken tam bir kezbandım hahaha :D

0|0
    0|0
  • en güzel yakışıklı zamanlar 18 26 arası... 29dan sonra kötüye gidiyor genelde...

0|0
    0|0
  • tipsiz olmazsın erkeksı olursun buda çekicidir olumlu yane

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sana öyle geliyo dostum bence canın sıkkın bu aralar ondan böyle düşünüyosun :)

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojik

0|0
    0|0
Yükleniyor...