Okuldaki arkadaşımın tuhaf davranışları.

Merhaba, kısaca geçicem.Okuduğum lisede oldukça rekabet var dersler,dereceler vs..fakat benimle tuhaf bi rekabet içinde olan bir erkek var.nedendir bilmem eskiden normal olan bu arkadaş biraz cinslikler yapıyor.Mesela bana karşı özellikle tuhaf hareketler, laflar, tavırlar..Ben oldukça arkadaşça geçiniyorum zaten herkesle.Mesela biz arkadaşmla konuşrken bu arkadaş gizlice beni dinliyor.Bu çok sık oluyo.Ben sınıfta güldüğümde, eğlendiğimde dönüp tip tip, farklı bi yüz ifadesiyle, odaklanarak bakıyor. Mesela notlardn konu açıldığında hem gizlice dinliyor, ayan beyan ters tavırlar takınıyor.Birçok notları yüksek olan kişiyle iyi geçiniyo bu arkadaş.En basitinden çantamı yanındaki boş sıraya koyucaktım.Buna eskiden izin verirdi.Geçende bunu sınıfta öyle bir olay yaptıki rezillik yani.Birde git başka yere koy diye tip tip hareketler.Tamam arkadaşın sorunları olabilir ama durup dururken dönüp benle konuşuo, bende iyi bari kendine geldi diyip saf saf konuşuyorum.Sonra yine tuhaf haller.Üzülüyorum cidden.Bugün sınıfta naber nasılsın dedim.Bi anda baktı baktı böyle uzun uzun sanki nasıl derler..Şaşırmış baya, böyle umut dolu bi surat sanki hayret verici tarzında bişe olmuş gibi.Öyle yüzüme bakıo falan.Bnde dedim nbr sınavlar falan.Sonra arkadaşların yanına gittim.Tam döndüm baktım aynı çocukla göz göze geldik.ama çok düşnceli gözlerini çevirdi yere sabit bi şekilde baktı.tuhaf davranışlar.yani anlam veremiyorum.Bu arada küçük bir şey daha.ve bu en anlam veremediğim.:Okul sıralamasında bu arkadaşın notu bnden [şimdilik birazcık yüksek 1 puan] yüksek hani geçti gibi bişe.Madem geçti beni nedir bu cins tavırlar? dimi ama.

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• hastadır belki de. daha önce konuşmuştuk :)

0|0
    0|0
    • ya bugün bişe oldu zaten yazdım yani

• ya söylesene hani orda yanına gidip naber dedim.ve öylece gözlerimin içine böyle donukça hani tuhaf bi ifadeyle baktı sadece uzun uzun ya ürkütücüydü

• galiba hasta.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 5-10 sene sonra anlarsın

herşeyin boş olduğunu

insan olmanın daha değerli olduğunu

0|0
    0|0
  • fesatlıkta son nokta

0|0
    0|0
  • Bu kıs geçilmiş halimi!

0|0
    0|0
  • Kendine beğenmiş saf biri

0|0
    0|0
    • saf iyi bi insandır.ama eskiden normaldi şimdi niyedir bilmem.not için olsa geçti zaten neden böyle davransınki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...