Squat hareketini ne sıklıkla yapmalıyım?

Aslında o kadar küçük değiller ama butun hareketleri yapmaya çalışıyorum evde sıkılıyorum :) kaç Dakka yapılmalı her gun yapılsa faydası görülür mü ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eline ağırlık alıp yapsan daha yararlı olur. Sayıdan ziyade, daha az tekrar; ama ağırlıklı çalışmalısın. Setlere bölmelisin, sadece squat hareketi de yeterli olmaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• squat ne la

0|0
    0|0
    • Bir hareket işte popo kadırıyo topluyo bir zaman sonra :D

• Özenmekle alakası yok spora gidiyorum ben zatende pek alakam yoktu o hareketle bilgi edinmek istedim neyse teşekkürler :D

• hııı hıııı rica :D

• o ne qııııı

0|0
    0|0
  • What the squat

0|0
    0|0
    • bir hareket işte popo kaldırıyo topluyo bir zaman sonra :D

• Yaa :D :D hiç okumadım zor geldi en sonda call me gordum o yüzden şey etmiştim ben

• Bide bize tembel dersiniz (: şey etmis peki ole olsn

Kızlar Ne Diyor 4

• Her gun 30-100 tane arasi yapiyorum ben.

0|0
    0|0
  • Günlük 50 yeter

0|0
    0|0
  • 3 set 15 tekrar. eger buyutme derdin yoksa yeterli. buyutmek istiyosan zaten agirlikla yapman lazim

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :*

• Buyutmek isteyenler agirlikla mi yapmali? O zaman bacaklarda kaslanmaz mi?

• Bacaklarin buyusun istemiyosan agirlik kullanmicaksin ya da 2 kg bir dumbell alicaksin eline. o sekilde ne kadar buyurse iste ama squat komple vucudu calistiran bir hareket. kicini buyuturken bacaklarini cubuk gibi birakamazsinki

• ben 30 günlük program buldum internetten onu yapıyorum tavsiye ederim 12 günüm bugun baya fark gördüm sıkılaşma anlamında

0|0
    0|0
Yükleniyor...