Yakışıklı bir erkek gördüğünüzde ne düşünüyorsunuz?

Selam kızlar ben çok güzel bir kız gördüğüm zaman bu kız bana bakmaz boşuna uğraşmıyorum pekii siz çok yakışıklı bir erkek gördüğünüz zaman böyle düşünüyormusunuz

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Aşkın gözü kördür.Bir kıvılcım yeter

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Yakışıklı-çirkin denilen kavram, tam anlamıyla cinsel çekiciliktir aslında..ve bu yüzden kişiye göre güzel-çirkin zımbırtısı farklılık gösterir.

Mümkünse soğuk, donuk, sert, karizmatik, seksepalite enerjisi tavan olsun. Bana göre tabii..

1|1
    0|1
  • Şahsen çok fazla göz kontağı kurmamaya çalışıyorum. Ama bu zamana kadar bu adam bana bakmaz demedim hiç de. İstersem yaparım olur biter. Tabi başım bağlı benim :)

0|0
    0|1
  • kendime güvenirim

0|0
    0|1
  • O yakışıklı erkeğin gözlerine baktığımda ne hissettiğimle alakalı ;)

0|1
    0|1
  • Selam erkekler ben çok yakışıklı bir erkek gördüğüm zaman yaklaşıyorum ve miyop olmamın bana oyun oynadığını anlayıp hayal kırıklığına uğruyorum.Yakınımdaki ''çok'' yakışıklı erkekleri de görmüyorum. Çünkü insan burnunun dibindekini görmezmiş.

0|0
    0|1
  • bütün yakışıklılar kapıldı, bize kalmadı :)

0|0
    0|1
  • ben yakısıklı bir erkek gördüğümde kesin sevgilisi vardır derim bana bakmaz demem :D

0|0
    0|1
  • hayır kendme guvenırım hatta kendı kendmle ıddaya gırerm :D

0|0
    0|1
  • aynen öyle hiç g*tü kalkmasın diye hıc bakmıyorum bazen boyle yapınca onlar sınır olup bakıyo tabi ben yakısıklıyım kesın bakcak bana dıyo ama o oyuna gelmıyom :D:D

0|0
    0|1
  • ayyhh dur dur hemen bana bakıcak diyorum <3

1|0
    0|1
  • yok öwle biri stoklarda tükendi, dağılın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben de guzel kiz gordugumde "ben buna bakmam" diyorum. Bana mukemmel lazim, guzel ne ki yani..

0|0
    0|0
Yükleniyor...