Insan sevdiğini mi arzular arzuladığını mı sever?

hey siz erkekler en çok kimi arzularsınız? sevdiğiniz kadını mı ?hiç bir kadından zevk almayacak derecede kimi istersiniz? hangi kadın size tüm kadınları size vazgeçirtir?

Güncellemeler:
ve diyelim ki bir kadını arzuluyorsunuz ondan başkasını gözünüz görmüyor sadece onu istiyor ve başkasından zevk alamıyorsunuz bunun altın bir sevgi var mıdır? yoksa sadece arzu mu ? peki arzuladıgınız kadınla evlenir misiniz? yani düşünü ki cinsel anlamda hiç bi kadından artık zevk alamıyorsunuz o kadını unutamıyorsunuz başka kadınlarla evlenmeyi düşünüyor

sunu

z ama o kadına olan arzunun yüzünden evlenemiyorsunuz bu durumda ne yapardınız

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• insan sevmedıqı birini neden arzulasın kı ? arzulamak sadece cınsel yonden deqıldır.. onun vakıt qecırmekte onu cok mutlu edıodur.. onun yanında kendını huzurlu ve mutlu hıssedıodur.. arzulamak sadece cınsel anlamda olamaz..

1|0
    0|0
    • sen sevdiğim kadını arzularım diyorsun ama benim sevgili başkalarıyla evlenmek istiyor deli gibide beni arzuluyor ben işin içinden çıkamadım

• çok güzel mantıklı cümleler kuruyorsun yaşına göre

• akıl yaşta deqıl bastadir.. bicok seye sahıt oldum.. oyuzden ders cıkarmasını bılmelısın.. her son yeni bir baslanqıctır.. kendıne quvenını kaybetme..

Erkekler Ne Diyor 24

• arzuladığını sevmek biraz ergence. biraz ilkelce. ama olmaz değil tabi. sevdiğini arzulamak ise bizden beklenen.

1|0
    0|0
  • tabiki sevdigim kadını arzularım..

1|0
    0|0
  • Neymiş bu kadın, başka bir kadınla yatıyorsa zaten sadece zevk boyutuna bakıyordur bu sahıs, sevgi ilişkilerde sürekliliği saglar arzularla birleşince en mükembel dönemlerini yaşar, sevgi varsa ama asla bıkmaz usanmaz, bunun nedeni sevgidir.

Adam tüm kadınlardan bıkmışsa önüne aramaz arkasına arar. top olur gider.

0|0
    0|1
  • İnsan sevdiğini arzulamalı normali budur , fakat istemeyerek diğer durum içine de girebiliyoruz.

1|1
    0|0
  • İnsan neden sevdiğini arzulamasın, arzulamıyacak napacak süs çiçegi diye evin köşesinemi koycak, insan sadece arzuladığı için sevmez farklı bir çok etken var sevgi oluşması için.

0|0
    0|0
  • arzulanan kadın mı ?bu ülkede mi?

çok az beya

0|0
    0|0
  • arzulamanın hangi amaçla olduguna bağlı :) yatakta arzuladıgın mı mutlu olurum diyip arzulardıgın mı ;)

0|1
    0|0
  • Tabiki sevdiğini arzular arzuladığım kişiyi hiç sevemem

1|0
    0|0
  • Arzu sevgı o kdr degısıktır kı bazen bır araya gelırler bazen bırbırınden o kadar uzaklasırlar arzuladıgın ınsanı sevmessın yanı soyle cınsel acıdan arzularsan o kadına asık degılsındır

0|0
    0|0
  • teksey bizi diger kadınlardan vazgictirir söyleyim oda şu sevdigimiz kadında bizi bizim sevdigimiz gibi severse dünyada o kadın dan başkasını göremeyiz eger bi kadın la birlikteysem ve onu sevdigim gibi o beni sevmekte tereddüt ediyorsa kendi haline bırakırım

0|0
    0|0
  • Erkekler 2 şekilde arzular, ya birini sadece arzular ve onunla birşeyler yapmak ister,

2.si ise birini sever, ve onu sevdiği için arzular, sevdiği için başka hiçkimseyi gözü görmez

0|0
    0|0
  • Lisedeki ögretmenim takıntılıyım ona,sevdiginin karakterine asık olursun herşeyine.ama arzuladıgımız kadınlar muhakkak vardır

0|0
    0|0
  • Pardon arkadaşlar ama bu kız-erkek arzulama mevzusu Lokanta'da İskender Mi, Lahmacun Mu istersiniz mevzusu gibi sanki. İskender gelirse Lahmacundan vazgeçerim.. Çünkü Maymun İştahlıyım... Gibi...

Şimdiki kızların çoğu Karışı Pizza gibi..

0|0
    0|0
  • tadına bakmadan anlayamam

0|0
    0|0
  • insan sevdiğini arzulamaz. arzuladığı vakit sevgi kalmamıştır. şahsen ben sadece eşim olacak kişiyi arzular ve severim.

0|0
    0|1
  • Tabiki yanımda olanı :)

0|0
    0|0
  • sevdiğini arzulaması daha güzel. diğeri de yaşanır ama boş beleş

1|0
    0|0
  • aşık olursa arzulamazsın... ama seviyorsan yada beğeniyorsan arzularsınn..

0|0
    0|0
  • zeki bakımlı bir kadın her zaman arzu edilir

0|0
    0|0
  • Karışık. Bir günüm diğerini tutmuyor.

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiğini arzular; arzuladığını da sever.

Hadi çöz bakalım şair burda ne demek istedi?

0|0
    0|0
    • bak ya zaten işin içinden çıkamıyorum offf

• limanlarda barda tanıştıgı kadınlar o gemici

• En iyi cevabı seçtiğine göre, sen düşündüğünü duymak istemiş ve duymuşsun, benim söyleyeceklerim duymak istediklerin değil :) bol şans hayatta.

• hiç bir kadından zevk almayacak derecede kimi istersiniz? bunu türkçe meali nedir ?

0|0
    0|0
    • yani gözün kimseyi görmüyor ve en güzeli bile gelse zevk alamıyorsun

• hmm cinsellik başkadır bi dünyadır biz erkeklerde, sevgilimizle yapamadığımız şeyleri bir başka kadında ararız birebir olmasada düşünürüz en azından.

• sevdiğini arzulayamaz.. istediğini arzular

0|0
    0|0
  • aşık olduğunu arzularsın arzu bittiyse aşk bitti demektir ama yerini sevgiye bırakabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arzulayan kişi o kişiyi seviyordur..hiç kimse bişey hissetmediğini arzulayamaz...beden tepki vermez..bi arkadaşım bana eşiyle öpüşemediğini söylemişdi...sevmiyorum öpüşmek bile istemiyorum demişdi..aşkın sevginin olduğu yerdedir arzu..

1|0
    0|0
    • nasil yani o arkadasinin baska sevdigimi varmis? yani esiyle öpüsmekten zevk almadigina göre?

• Sevdiğini arzular.

1|0
    0|0
  • İnsan ilk önce sever..

Eğer sevemezse, arzulamak için hiç bir sebebi yoktur çünkü..

1|0
    0|0
  • Sevgi temelde...Gerisi üzerinde.

1|0
    0|0
  • Hormonal duruma göre değişiyor bence onların ki..

1|0
    0|0
  • başkasıyla yatsada beni düşünüyor anca o zaman boşalıyor. diye yazmisinda arkadasim altdaki yoruma nasil yani sen varken baska kadinlarladami cinsel iliskiye giriyo sevgilin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...