Diyelim sevgiliniz başka bir şehirde oturuyor onu hergün arar mısınız?

Diyelim sevgiliniz başka bir şehirde oturuyor onu hergün arar mısınız? yoksa hergün arayıp sıkmaz istemez misiniz? 3-4 gün arayla mı ararsınız?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben aramam o arasın. :DD ararsın tabi ya sevgili olmanın anlamını ne yahu biri bana anlatsın yoksa ben yanlış biliyorum galiba

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her gün işten geldikten sonra ararım gününün nasıl geçtiğini sağlığını sorarım .

0|0
    0|0
  • Haftada 1 defa ararim fazla arayipta onun egosunu tatmin etmek istemem

onun da beni cok aramasini istemem fazla ilgiden hoslanmam dozunda oldugu surece problem yok

0|0
    0|0
  • Uzaktayken 2 gün bile aramamak buyuk sorunlar demektir. 3-4 gün aramadan sesini duymadan yaşayabiliyorsa sana ihtiyacı yoktur. Seven insan sesini duymak icin herseyi dener, yanında olamasa da sesini duymak icin mücadele eder.

Sana uyuyanı olmayan birisinin sevgisine de ihtiyacın olmayabilir.

0|0
    0|0
  • müsait olunca belli zamanda ararım

0|0
    0|0
  • fırsat buldukça

0|0
    0|0
  • uzak ilişkilerden hoşlanmıyorum...

1|0
    0|0
  • Zaten göremiyorum onu he. Ararım tabi sabah aksam öğle saat başı.

2|0
    0|0
  • Birbirimizi bunaltmaya gerek yok.. Telefonda konuşmak beni çok geriyor ya, sevmiyorum.. En güzeli mesaj atmak.. Gayet rahat..

0|0
    0|0
  • her saat ararım . . .

1|0
    0|0
    • e yuh :) ben hergn arayıp bunaltmak istemez misiniz diyorum sen her saat ararım diyosun :D

• uzağı yakına getirmek için yaparım eğer maddi durumum varsa 2 günde bir yanına da giderim . . .

• gunun belli saatlerinde 10-20dk arasi konusurum

0|0
    0|0
  • Ararım.

0|0
    0|0
  • 2 tarafın da yoğunluğuna göre ayarlanabilir bu durum. Yoğunsa konsantrasyonunu bozmak istemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hergün sevgilimle konuşmayacaksam nasıl yürüryecek bu iş...

0|0
    0|0
  • Her gün en az 1 kere arardım sesini duymak için.

0|0
    0|0
  • Tabiki her gün ararim.. Küs olurum, kizgin olurum aramam o ayri.. ama baska türlü sevdigimin sesini her an duymak isterim tabiki..

0|0
    0|0
  • anlamıyorum sizi ya her gün aramak sıkmak mı oluyor insan sevdiğiyle birlikte olmak ister o zaman ilişkinin anlamı ne tamam işi olursa anlayışla karşılanır veya her dakika da seninle ilgilenmesini beklemezsin ama her gün bir sesini duyarsın

0|0
    0|0
  • istesede hergün aramam cok gereksiz bence arada ararım oda neden aramıyosun demesin diye sevgili için değil herkes için geçerlidir.. sevmiyorum napıyım

0|0
    0|0
  • Ararım, mesaj atarım, gidebiliyorsam her afta sonu yada 2-3 hafta sonunda bir giderim yanına. yeterki değecek biri olsun.

0|0
    0|0
  • Herhalde ararım sevgilimle aynı şehirdeyim aynı işyerindeyim yine arıyorum :)

0|0
    0|0
  • 3-4 gün veya haftada 1

0|0
    0|0
  • ben dıbımdede olsa 4 gunde bır arıyorum:)hergun konusmak bence cok sıkıcı

0|0
    0|0
  • Her gün aramam tabii. yok artık.

0|0
    0|0
  • tabi canım unutturmam kendimi

0|0
    0|0
  • Ararim tabi ya.

0|0
    0|0
  • hergün arar sesini duyardm ama onu zor durumda da bırakmzdım müsaıt mı degılmı ona gore konuşurdm

0|0
    0|0
  • Hergün sesini duymakla günde 4 saat telefonla konuşmanın farkını biliyorsan sorun yok. Ergen gibi afedersin de s*çarken haber veriyorsa bir defolsun gitsin yani.

2|0
    0|0
    • ozlem duygusu olmadan sevgini nasil yasayabilirsinki

ozlem sevgiyi diri tutar her zaman icin

Yükleniyor...