Arkadaslar boyum 1.60 kilom 76 kilo vermeye calisiyorum ne zaman 60 kiloya duserim?

Gunde 5.6 hiz ile kosu bandinda 50 dakika yuruyorum sabah kahvaltida 1 tane haslanmis yumurta bir parca peynir domates salatalik yagsiz ve tuzsuz birde 1 dilim tam bugday ekmegi yiyorum gun boyu yediklerimin toplami 800-900 kalori.2.5 3 litre su iciyorum ne kadar surede 60 kiloya duserim?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 60 kilo yetmez yalnız biraz daha vermen gerek :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaptığının sağlıksız olduğunu söylemem gerek, kilo vermek istiyorsan bencelerime bak yararlı olcaktır, extra sorun olursa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • Niye sagliksiz ki sporumu yapiyorum 3 ogun az yiyorum ac kalmiyorum gayet enerjik bir haldeyim

• Hepsini yazdım oraya nedenlerini de çoğu yerde göremezsin, fazla kalori açığa çıkartmak vücut için zararlıdır, yine de sen bilirsin.

• Benim zaten vucudumda yag dolmus dahada azaltmam gerekirken sen ne diyorsun bak birisi daha yazmis azalt diye

• 2 years max.

0|0
    0|0
    • Cok fazla ama ya

• Senin bahsettiğin kendini bisey sanan egosu tavan yapmış insanlar işte bunlara inat çalışacaksın bende 86 kiloydum boyum 169 du hırs ve öfke birleşince 62 kiloya kadar dustum yapacagin tek sey çalışmak başka birşey düşünme

• Cok iyiymis tebrik ederim darisi benim basima

Kızlar Ne Diyor 2

• Yemek yemeyi azalttığın zaman
    zaten azalmıyorsa doktora görün

0|0
    0|0
  • Hizli sekilde kilo vermen onemli degil oyle verirsen kastan kaybedersin bencd diyetosyene git

0|0
    0|0
    • Kastan kaybetmem spor yapiyorum kosu bandi haricinde intermettenbakarak incelme hareketleri yapiyorum

Yükleniyor...