Dünya Kupası için kuralar çekildi. Türkiye'nin grubundaki takımlar?

2018 de Rusya'da düzenlenecek Dünya Kupası eleme grubu kuraları çekildi.

Milli Takımımız I Grubu'nda HIRVATİSTAN, UKRAYNA, İZLANDA ve FİNLANDİYA ile eşleşti.

Grup hakkında ne düşünüyorsunuz?
Zor mu? Kolay mı?
Sizce Türkeye gruptan çıkabilir mi?

Detaylar için:
2018 Dünya Kupası eleme grupları ve değerlendirmeler

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Biz zor seviyoruz, nedense kolay takımlar çıkınca tökezliyoruz !

Letonya maçını unutamıyorum !!

#Bollywood

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• artık çıkalım be 2008den beri turnuva yüzü görmedik

0|1
    0|0
    • Baya oldu evet, acele ediyoruz ama bana da biraz acele ettiğimizden başaramıyormuşuz gibi geliyor. Takım oyununu kurarsak çıkabiliriz.

• belçika gibi yapmamız lazım 25 yaş üstü kim varsa almayacan milli takıma 3-5 sene gidemeyelim olsun. Klopp gibi bir hocayı getirecen başına bak gör ne hazardlar çıkacak bizden de

• Aynen ben de öyle düşünüyorum ama halk baskısına dayanacak ve onu uygulayacak vizyon yok bizim yöneticilerde. Belçikadan ziyade Almanya da fena çöktüğü yerlerden sonra radikal kararlarla altyapıya müthiş yatırım yaparak buralara gelmiş. Maçların çoğu aslında maça çıkmadan çok önce kazanılıyor; vizyonla. Ondan sonra anca teknik direktör, takım oyunu filan. Bu benim görüşüm tabi

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Gayet iyi kura

0|1
    0|0
  • Bence çok kolay bir grup değil. Böyle giderse yine son maçlara kalır, yine gidemeyiz

0|1
    0|0
  • Kura iyi gibi aslında
    ama oynamadan kazanılmaz..

0|1
    0|0
    • Kura ilkin güzel gibi geliyor ama takımın halini düşününce...
      Bana maçlar birazda oynamadan çok önce kazanılırmış gibi geliyor, akıllı altyapı yatırımlarıyla özellikle.
      Çok anlamam ama fikrim böyle

• Kolay dense de zor grup. Bizde uzun süreden beri yanlış ters giden bişey var. Finlandiya hariç diğerleri tehlikeli. İnsallah çıkarız beklentimiz bu yönde.

0|1
    0|0
    • Aynen inş. Zaten ne zaman kolay desek eliboş dönüyoruz. Çıkan isimleri gözümüzg büyük gelmiyor, beğenmiyoruz ama kendi seviyevimizi de hiç hesaba katmıyoruz

• 3 galibiyet alıp eleniriz.

0|1
    0|0
  • Aşağı yukarı aynı kalitedeyiz belki bir tık daha üstte. Çok kaliteli bir milli takımımız yok hele ki 2018 e gelince. Herşeye rağmen o gruptan çıkılır.

0|1
    0|0
    • Hırvatistan bizden üstte bence.
      Öteki takımlarla da kağıt üstünde dediğin gibi ama bizim takım oyunundan ziyade bireysel çabalar, şans ve gazla çalışıyoruz. Gaz da rüzgarın yönüne göre işe yarıyor ya da bizi de esip alıp götürüyor.
      Benim görüşüm tabi. İnş çıkarız

• Gruptan cıkacağız. Cok soğuk ulkelere denk geldik ya

0|1
    0|0
    • İnş biz onları ısıtır ısıtır çıkarız. Ama tabi biz soğuktan ve soğuk futbolumuzdan kırılmazsak.

• çıkamaz. hırvatistan , izlanda 1 ve 2 yi paylaşır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...