Aslan burcu kadınında beğendiğiniz/beğenmediğiniz yönler neler?

ASLAN burcuyum ve aslan burcu kadınında beğendiğiniz/beğenmediğiniz yönler neler? Aslan kadını olarak neleri yapmalı, neleri yapmamalıyız? nelerden vazgeçmeli, neleri değiştirmeliyiz? çekici bulduğunuz yönlerimiz neler? ve dahasıı... aslan burcu kadınına dışardan bir gözle bakmak istiyorum ve fikirleri rica ediyorummm.. :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Lüksü ve havalı şeyleri seven, ortamda lider olmaya çalışan, kaprisli bir burç. Erkeklerin burcunu öğrendiğinde senden kaçmaya çalıştıklarını görürsen yadırgama. Tabii neşeli, cıvıl cıvıl ve sevdiğine bağlanan kişiler olmaları pozitif yanları.. Bunlara önem veren kişiler de olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o ne uyuz bi burçtur artist havalı para ihtişa m altın zümrüt ver yesin, kadir kıymet bilmez bunlar yalvarır yakarır istediği olunca sıkılır bıkar, dengesizlik ve tiyatral durumlarda fenalardır yalanı söylerler unutmazlar kendileri bile inanır... kendini akıllı zanneder ama aslında zekiidir ve o zekayı tam anlamıyla kullanabılcei bi aklı yoktur sorsan ama çok ii niyetli biridir saftır saf, çok hızlı bahane bulabilirler.. hızlı kızlardandır genelde hep erkek arkadaşları vardır...ööle işte

0|0
    0|0
  • Aslan burcu kadınları çok havalı oluyo ya. Benim de vardı bi zamanlarda başımda Aslan Burcu kadını. Dediğim dediktir hep, hiçbirşeylerine karıştırmazlar, çok gururludur. Bazen iyi de bazen hiç çekilmez oluyolar.

0|0
    0|0
  • sen bana aslan burcu olarak kendini anlatırmısın esas :) benimde bunu öğrenmem gerek :)

0|0
    0|0
  • burclara ınanmam..

0|0
    0|0
  • eti falan pişirmeden yiyorlar bu iyi değil.

bir de yattığı yeri de görmek gerek. oradan belli olur diyorlar

0|0
    0|0
  • annem de aslan ben de sürekli dediğini yaptırmaya çalışır ben de hep burnumun dikine giderim :D ama bence kötü olmaz aslanlar her türlü iyidir.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaslarımdan biri aslan ve biraz uyuz :D

0|0
    0|0
  • bir burç hariç hepsini beğenirim ben...

0|0
    0|0
  • parayı severler lüksü severler aşık olacakları erkek paralı olmalıdır genelde güzel olurlar olmasalar bile çekici olurlar çok gururludurlar çalışmayı severler liderlik yapıları vardır gittikleri her yerde dikkat çekerler iyi bir anne olurlar aldatılmak dan nefret ederler asla affetmezler hatta intikam alabilirler iyi bir dost olurlar sekse meraklıdırlar seks onların hayatının olmazsa olmazıdır ama bunu herkesle değil özel insanlarla yaşamayı isterler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...