Hayatınızda kimseye itiraf edemediğiniz bir itirafınız varmı bence itiraf etmek güzel ama ettiğime pişmanım çü

Hayatınızda kimseye itiraf edemediğiniz bir itirafınız varmı bence itiraf etmek güzel ama ettiğime pişmanım çünkü gerçekler acı oluyor sizin varmı itirafınız?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• itiraf ediyorum küçükken ne kadar küçük oldugum tartısılır orta okul yılları falan haberleri sunan spikerlerin bizi gördüğünü zannederdim ve haberler başlarken koltugun arkasına saklanırdım beni kimse izlemiyor zannedip üzülsün diye sonra da üzülürdüm onun için oturup bütün haberleri izlerdim hemde büyük bi dikkatle sırf üzülmesin die :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hepsini terapistime itiraf ettim, mutluyum.

0|1
    0|0
  • Evet var ama söylemek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • ayyy ıcım acıdı yaww ıtıraf dıyınce :) bızım apartmanda köylu hesnanın kızı deli dileği ben hem korkutup hemde dövuyordum =D

0|0
    0|0
  • evet anneanne, yatagini ziplayip takla atarak biz kirmistik :D

0|0
    0|0
  • var, var da içime atıyorum. yakında geçer nasılsa.

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum ve pişmanım boşuna kıskandım sevgilimm seni :(

0|0
    0|0
  • Var, hele birtanesi var ki..

0|0
    0|0
  • var ama söylemem ;)

0|0
    0|0
  • kime ne itiraf ettnde pişmansın?

0|0
    0|0
  • var ama söylemem çünkü nasıl dıle getırecegımı bılemıyorum :(

0|0
    0|0
  • var ama itiraf etmiycem

0|0
    0|0
  • Sırrım yok...!

0|0
    0|1
  • Var ama ne yazık ki burda söyleyemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• benim itiraflarım çocukluğuma ait olduğu için sıkıntım yok. evet bakkal oktay amca o halleyleri de , o yılan şekerleride hep biz yürüttük:DDD

1|0
    0|0
  • Var aslında bilişim suçlarında çalışan gizli görevdeki bir memurum .

0|0
    0|0
  • Şu anda günde bir paket sigaraya çıktım. Tamamen bırakıp Nikotin bandı kullanmaya ptesi ankara'da başlayacağım. Ha, bir de şu var. İki ay önce istanbul'da eve hırsız girdi ve bir haftalık telefonumu, dolayısıyla da telefon rehberimi çaldı. Ne yazık ki rehber yedekli değildi.

0|0
    0|0
  • Var.ama bu benle birlikte sır olup gidecek. :)

0|0
    0|0
  • sitede itiraf bölümü açılması lazım

0|0
    0|0
  • var itiraf ediyorum 10yil once kuzenimin dogum gunu icin hazirlanan pastasini ben parmakladim cok utaniyorum vijdanim sizliyor gecelerim uykusuz geciyor eger beni duyuyorsa burdan seslenmek istiyorum beni affet fenasiiiiiii

0|0
    0|0
  • İtiraf edecek birşey saklamıyorum. Daha büyük acılarla uğraşacagıma kalbimi açıyorum.. Dürüstülükten vazgeçmem. Başıma işler acsa da :))

0|0
    0|0
  • evet kimseye itiraf edemeyeceğim bir itirafım var..

0|0
    0|0
  • 2 kişinin bildigi sır degildir

0|0
    0|0
  • VAR ! Tatar ramazan benim !

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum. 9 yaşımda 7 yaşındaki komşu kızın külodunu indirip şeyine baktım.

0|0
    1|0
  • çok var

0|0
    0|0
Yükleniyor...