Abla yada abi dediginiz birisine aşık olsanız ne yapardınız?

Abla yada abi dediginiz birisine aşık olsanız ? yada kardeşim dediginiz birisine aşık olsanız tavrınız ne olurdu ? Yada sizi abi abla kardeş gibi gören birine gönül verseniz ? veya böyle birşey başınıza geldi mi ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Abi abla demem pek kimseye ayrıca abi dedimse o iş bitmiştir , sonradan işin içine aşk meşk girmez ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• abi dediğim birine aşık olmam. eğer ona aşık olacağımı kestirmişsem önlem alırım hiç abi ayaklarına girmem zaten. abi diyosam benden sana senden bana asla bi b.k olmaz anlamındadır o bakmam o gözle baktırmam da

0|1
    0|0
  • içimden yaşarım asla belli etmemm

0|1
    0|0
    • icnden yasa yasa nereye kadar..?

• etik dışı istekler hepimizde olabilir, ama bizim bir de irademiz vardır, bu duyguları irademizle yönlendirmeliyiz. abi abla dediğim biri bizim için gerçekten kan kardeşimiz gibi olmalıdır. ona asla yan gözle bakmamalıyızdır, aynı şekilde arkadaşların eşlerine sevgiliilerine, yengelerimize eniştelerimize ve öğrencilerimize, doktorsak hastalarımıza yan gözle bakmamalıyız, etik ahlak ruh soyluluğu diye bir şey var, hayvansı yanımızı soylu ruhumuzla dengelemk zorundayız

• Hoşlandığım insana abi falan demem ben zaten.Yaş ne kadar büyük olursa olsun.

0|0
    0|0
    • abi dedın sonradan hoslandın dıyelım. ?

• Hoşlanma ihtimali olan birisine abi demem ben.Abi diyorsam radarda gözükmüyordur o insan,hiçbir zamanda gözükmez.

• abi dediğim kişiden hoşlandım.. ama gönlüm özel bir hoşlantı yaşamamış bunu farkettim.. Kendisi askerde hala görüşüyoruz :) çok iyi sağolsun ;)

0|0
    0|0
  • abi ddğim kişiyle sevgili oldum evet aklıma gelmezdi ama başıma geldi :)

0|0
    0|0
  • Abi dediğim insan aşık oldu bana ama ben bir daha görüşmedim onunla.

0|0
    0|0
  • prensiplerime aykırı madem abi diyosun öyle düşünmcksin onun aklında var ki aşık oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Son sınıftan bi kızdan hoslandim ve o mezun olacaktı cok fAzla muhabbetimizde yoktu bana canim diye konuşurdu hep yani kendinizden yaşça küçük birine dersiniz ya öyle . Sonra bi gün utana sıkıla söyledim ama dolaylı yoldan hani yaşım buyuk olsaydi ayni donem olsaydık falan gibi seyler bana anlam verip vermemek arasında baktı güldü birsey demedi bende utandım. Aradan zaman geçti bi gün kapı nobetcisiydim test çözüyordum yanıma geldi eğildi yardim edebilirim diye bende gercekten soru göstermek icin sayfaları karistiriyordum kii ilk bademcik ameliyati deneyimimi yasatti bana sağolsun :-)

0|0
    0|0
  • Abi abla yada dost sıfatında birine farklı duygular beslemeye başlarsa bir insan ilk sorgulaması gereken durum duygularının ne kadar gerçek olduğudur ve sorunun temeli yanlış hissetmektir, hissettiğini düşünmektir.

0|0
    0|0
  • Abla vs Kardeş dediğin biri o anlamda ilgi göstermez göstersede ayrılık kaçınılmaz oluyor. Geriye sadece bir dostunu kaybetmenin acısını yaşarsın...

0|0
    0|0
    • ıstısnada olsa belkı mtlu olanda vardır..

• Valla denemek serbest asıl önemli olan boyutu sen seviyorsun filan ama karşı taraf kardeş dediği birine sevgilim diyebilecek mi ?

• ben kendı adıma söylım dıyemem ancak dıyeblende vardır saygı duyarım..

• ben abla dediğim birinin kardesine aşık oldum ne kdr kardesi gelse bende onlara bilerek misafirliğe gidiyorum :D

0|0
    0|0
  • 12. kattan aşağı atlarım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...