Erkek arkadaşımın aldatma ihtimali nedir sizce?

erkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz . başlarda aldatma beni sakın ençok korktgm seydir falan demiştim ben senin eski çıktıkların gibi p.ç değilim dedi güvendm .. şu an uzaktayız.kavga falan edyoruz bazen sinrlenip konuşmuyoruz ama hep o arıyor beni seviyor biliyorum .kızlara bakmayan erkek zaten yok ama aldatma ihtimali ndir sizce ..buarada hiç arkadaşı yoktur dışarda takıldıgı herkesle meraba merabadır ama tam bi asosyal insan . hep evde ,body de ,yada babasının dukkanında ...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilham perilerim tatile cıkmıs esinti gelmiyor...

sevgilini yasıyan sensın yorumunu bıze yaptırıyorsun...

kımın ne yaptıgını nerden bılelım...

bazı erkekler vardır vıcdan azabı ceker bazısı ıcın gayet normaldır...

al karsına benı aldattınmı dıye sor gozlerını kacırıyorsa sınırlenıp sert cıkıyorsa vardır bıse ama guvenmıyorsan ılk basta guvenını sorgula bı sen...

0|0
    0|0
    • evet sanırım güvenyorsam devam edicem güvenmyorsam bitiricem yapıcak pek birşy yok gibi gözküyor

Erkekler Ne Diyor 6

• yere bakan yürek yakan modellerden o zaman hiç boş yere asosyal deme böcükcan ne anasının gözüdur o :) kafasını karıştıran kızlar vardır yok değil. ama baksana senden de geçemiymr. hep yanında olduğunu belli et ona. gerçekten sevdiğini şöyle sürekli. ki varsada niyeti, kaçsin içindeki kötü kedi, bi ömür sevsin seni

0|0
    0|0
    • evet söylüyorum sürekli zaten,sagoll fikrin için

• Aldatmaz ıcın raht olsun canınıda sıkma onun madem uzaktasınız uzme onu sevıyosa sen ara sen sor durduk yere sevdıgını soyle bagını koparma ılgını eksık etme bısey olmaz

0|0
    0|0
  • neden aldatabilecegini düşündüyorsun yada bunu düşünmen için bir oluşum mevcut mu? seni şüphelendiren nedir

0|0
    0|0
    • çünkü yakşklı ve korkuyorum ..sonuçta erkek istekleride var .uçkuruna düşkün degildir ama arada böyle kıskançlık krizlerine giriyorum ben

• ilişkiniz çok uzun zamandır devam edior ayrı şehirlerdesiniz sürekli görüşemiorsunuz aldatmak için birden çok neden...

0|0
    0|0
    • 3 yıldr çıkyoruz ama mecburi bir sebepten dolayı 1 yıldır uzaktyz

• Daha iyisi şamda kayısı bence mutlu ol zaten ilk o arıyorsa değer veriyor seni seviyordur sakın kaçırma derim seni aldatmaz için rahat olsun

0|0
    0|0
    • teşekkr ederim bende öyle olmasını umuyorum

• öyle birşey demez birlikte olmak harcinde zaten herseyi yaşadık

• Herşeyden kastın nedir

• çok kızdırma gider başkasına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• inşallah aldatmıyordur. yani aldatma ihtimali en az olanlardan bence merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...