Erkek arkadaşımın evli olduğunu öğrendim. Ne yapmalıyım acaba bilmiyorum

erkek arkadaşımın evli olduğunu öğrendim ve bütün ilişkimi kestim ama karısı beni sürekli arayıp hakaret ediyor sanki kocası beni değilde ben kocasını kandırmışım gibi ne yapıcağımı bilmiyorum

Güncellemeler:
evli olduğnu anlayamadım çünkü eşi memleketindeymiş bu süre zarfında ve biz 24 saat yanyanaydık

0|0
34|77

En İyi Erkek Görüşü

• Hareket tarzi olarak iki yontem var biri hakaretleri kayit altina alabilirsen savcilik kanali ile sikayetci olursun sorusturma baslar savcilaga cagircaklar birsey olacagindan degil sadece gozu korkar telefon trafigi kesilir.Veya acarsin telefonu erkek arkadasinin basima saldigin pisligini cek dersin yoksa geregini yapacagini soylersin olmazsa savciliga sikayet yolu her halikarda sana gozukur.

Kendini toparla basina gelen cok igrenc bir yalanin tiyatrosu cunki olmaz olmaz dememek lazim

onunde guzel bir hayat var.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 76

• kim bilir adam durumu o kadına nasıl lanse etmiştir ne şekilde anlatmıştır. kadına gerçeği söyleyip cahilliğini ve kimin ne mal olduğunu yüzüne vur ki kendine gelsin ceremesini çekmesi gereken çeksin, buna rağmen aramaya devam ederse suç durumunda bulunucağın konusunda da uyar ki kendine çeki düzen versin. cevap vermeden oldu bittiye bırakman o adamın hem karısına hem sana yaptığı haksızlık ve salak yerine koyan üçkağıtlarına mahal vermek yanına bırakmak olur.

0|0
    0|0
  • arkadaşım senin tek yapacagın şey kadın bir defa daha telefon actıgında sen bana telefon acana kadar bana hakaretler edene kadar yanındaki şerefsize hakaret et yanında it e laf söyle seni aldatan o bana evli değilim diye o esas o suclu xsen ona bakmıyorsun gelip bana catıp üstüne hakaretler ediyorsun de eğer bir daha böyle bir telefon acarsan senide ve kocanında mahkemeye veririm de haddini bilsin o utanmaz adam evli oldugu halde sana yamanmışssa arkadaşım suc sende değil onda sendeki tek suc o adamın evlim oldugnu bilememen okadar ve bundan sonrada dikkatli olursun biter

0|1
    0|0
  • kendisi yerine seni suçluyor.

0|2
    0|0
  • eğer istersen ne yapman gerektiğini bilirsin tabi "istersen"

ruhunun kirlenmesini istiyorsan devam et, adamın yuvasını da dağıt.

buna benzer bir şey yaşadığım için kadını çok iyi anlıyorum hayırlısı diyelim

0|0
    0|0
  • yine de ucuz atlatmışsın demekte fayda var. zararın neresinde dönersen kardır. daha büyük sonuçlar ve zararlarda yaratabilecek bir sıkıntıdan kurtulmuşsun çok şükür. en basiti telefonunu değiştirmektir. baktın olmuyor, ses kaydı al ve tehdit suçuyla eşini ve kandırma ve cinsel istismar suçuyla da adamı dava edersin böylecede adını temize çıkarırsın. ama ses kaydı olması önemli yoksa ispat edemezsin bu kayıt süresince de sakin konuşman sabretmen gerekir seni suçlayacak konuşmalardan kaçınmalısın.

0|0
    0|0
    • yuhh düşündün mü daha önce bunları sen :D

• ses kayıtları resmi delil niteliğine kuallanılamaz kanunen bu kaydın hiçbir hükmü yok

• hükmü yoktur evet ama dava açmak için yeterlidir, karşınında delili olmadığı durumlarda hakimin insiyatifini etkilemek için kullanılabilir. tck ceza kanunu 15 inci madde hükmünce verilen cezalarda adaletsizlik olduğu düşünüldüğü veya kanıtsız suçlar konusunda karar verilmesi gerektiği durumlarda hakim kararı bağlayıcıdır. yeni kanuna göre de hakim yorum katabilir. delil olarak değer kazanmasa da etkiler.

• Dava açacağını söyle daha fazla rahatsız ederse. Sonuçta bilmiyordum diyorsun. Bunu o adama bir şekilde itiraf ettir ve kayıt al sonra ver mahkemeye gitsin. Adam ahlaksız, kadın cahil. Bu şekilde baş edemezsin ve başına iş alırsın bilesin. Eğer ispat edebilirsen seninle olduğu zaman evli olduğunu bilmediğini ve üstüne kadının seni arayıp hakaretle tehdit ettiğini sen haklı olursun.

0|0
    0|0
  • Anlattıklarından anladığım kadarıyla kısa süreli bir ilişkiniz olmuş. Ve evli olduğunu bilmediğin için senin bir suçun yok. Benim anlamadığım karısının bu ilişkiden nasıl haberi oldu ve senin numarana ulaştı? Ve sen zaten yapacağını yapıp ilişkini kesmişsin, şimdi yapacağın şey sadece karısının telefonlarına bakmamak.

0|0
    0|0
  • engelle hepsini

hayatına yeni bir sayfa aç

1|0
    0|0
  • sen ne yapacaksın muhatap olma çirkef kadınla.kocana sahip çık ezik kadın de kapat.

1|0
    0|1
    • Erkek de günahsıuz ya mal bildiğin karısı sahip çıksın di mi.

Asıl şerefsiz adam bu olayda..

• masum olan bu kız o belli de.adamın suçu kandırmak.adam gibi söylesin eşiyle mutlu değilse.

• kadın bir daha aradığında ona artık o kişiyle görüşmediini evli olduğunu bilmediğini öğrendikten sonra ilişkiyi bitirdiğini ikisinden birinin artık onu ararsa savcılığa vereceğini söyle belki işe yarar.

0|0
    0|0
  • 24 saat yan yanaysanız aranızda patlamalar olmuştur ateş barut çocuk seni eve atmış velasıl kandırmış evliymiş şimdi karıyı boşayıp senimi alacak sanıyosun seni kullanıp atmış işte sende kafanı dinle artık daha girme bu işlere numaranı kır at olayı kapat bence

0|1
    0|0
  • Canını sıkma adama da by by de. Şerefsizlik yapmış.. Bugün eşiyle beraberken seninle olan, yarın seninleyken bir başkasıyla olur.. Aklını başına al..

0|0
    0|0
  • O değilde NAsıl gidip böyle adamlara aşık oluyorsunuz arkadaş

Mıknatıs mı var bu Bi-şeref insanlarda anlamış değilim ...

0|0
    0|0
  • 8 ay gibi uzun bir sürede karısı hepmi memleketteymiş.Hiç şüphelenmedin mi hareketlerinden şerefsizin.Sana tavsiyem karısı ile düzgün bir şekilde konuşman durumu ona anlatman canı çok yandığı için sana saldırıcaktır onu düzgün konuşmaya ikna etmen gerek.Baktın olmadı devam ediyor tehditlere hemen git savcıla şikayet et

0|0
    0|0
    • ne var yani benim iş yerinde daha 1 buçuk senelik evli olana daha 1 yaşında evli olan bir cocuk var onunda metresi var ben o adama baktıgımda tükürmemek için zor tutuyorum kendimi bu sorun neden oluyor biliyormusun arkadaşım genç yaşta evlenenince adam 22 23 yaşına geldiğinde evlendiriyorlar daha hayatı yaşamadan sorun bundan kaynaklanıyor 25 yada 30 da evlense bu sorun olmaz arkadaşım

• Dinlemek zorunda mısın..?

Ver ağzının payını olsun bitsin..!

1|0
    0|0
  • Karısı grurlu bir şey olsa seni aramaz ne gerekiyorsa onu yapar. Senin şansına böylesi denk gelmiş...

0|1
    0|0
  • vay alcak adaammmm.. kadına soyle durmu anlamıyorsa sms ıle yaz, sucun sende olmadıgını . sonrasından telefonunu engellemeye calıs..

0|0
    0|0
  • pis bir durum. adami ara ve cozum bulmasini iste... kadınla muatap olma. adam yuzunu gozune bulastirmis malesef.

0|0
    0|0
  • hattını değiştir arkadaşım ya da engelleme özelliği olan bi telefon al sen en doğru kararı almışsın pişman olma ve geri adım da atma. ne suçun var ki şerefsiz kandırmış seni

0|0
    0|0
  • iyi de nası anlayamadın evli olduğunu, eşi memlekette ne kadar kaldı? 6 ay mı? yuh derim!

0|0
    0|0
  • Numaranı değiştirme.

Kadınla hiç konuşma.

Avukat bul tanıdık filan ve durumu ona izah et. Avukatın kadınla ve adamla görüşsün.

Yoksa problem olmaya devam ederler. Rezilliğe gerek yok.

0|0
    0|0
  • hayat senın hayatın. kıme neye nasıl yapacagını sen daha ıyı bılırsın.

0|0
    0|0
  • ne yaptınız yan yana 24 saat içindı hı :)

0|0
    0|0
  • siz 24 saat naptınız yanyana hem sen bu adamı nereden buldun baksana hiç bir şey bilmiyorsun hakkında

0|0
    0|0
  • Cok basit. Unutacaksin gidecek. gorusmeyecektin telefonunu acmayacaksin ararsa.

0|0
    0|0
  • Bence seviyosan kazanmayı dene aşkının peşinden git eşiyle ciddi ciddi konuş bu konuyu. boşanmaya ikan et şaka lan bide soruyomusun amk tabi ki bitir eşine de evli olduğunu bilmediğini söyle ve özür dile hayatına bak..

0|0
    1|0
  • ahh biz erkekler yokmuyuz biz...

0|0
    1|0
  • terket ve s*ktir et. öyle nalet herifler için üzülmeye değmez takma kafana.

1|0
    0|0
  • tamam bu raya kadar herşey normal ama bu saatten sonra haala devam ederse onunla ilişkin konusman büyük bir hata yaparsın cunki o adam koskoca bir yalancı

0|0
    0|0
  • kadın çirkefse sende ona o şekilde davran çivi çiviyi söker hesabı kadınlık yapaydında kocan aldatmasaydı de mesela

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

Kızlar Ne Diyor 34

• evli oldugunu bilerek sen ciksan bile yine asil suclu sen olamazsin! o geri zekali beyin evli oldugunu hatirlayamamismi vah? kadinin ezik oldugu belli. kabullenemiyor esinin namussuzlugunu kendini kandirmaya calisiyor seni suclayip esini magdur olarak görmek istiyor. baska türlü aldatilmis bir kadin dagilir. senin yapacagin güzelce uzunca bir mesaj cekip her seyi aciklamak. ona onun sadece seninle degil muhtemelen baskalariyla da böyle oynayacagini aciklamak ve nihayetinde numarani degidtirmek. kimseyle ugrasmak zorunda degilsin. kimseye sucsuzlugunu ispatlamak zorunda degilsin. Allah biliyor. o kadina kanitlamasan ne olur. rahatsiz bile olma hic. ne utanmazlar var Allahim ya..benim senin kocani bile bile ayartmis olma ihtimalim onun beni kandirarak oynamis olma ihtimalinden cok daha az. sonucta sen evli oldugunu ya biliyordun ya bilmiyordun 50:50. ama o evli oldugunu bilmiyormuydu? kadin kusura bakmasin kimse ama salak yada ezik. yada cocuklari var diye kabullenmeye geregini yapmaya falan razi olmasigi icin kendini kandiriyor senden cikariyor sinirini. ama böyle insanlar bir kerelik isler yapmazlar. o da anlayacak. yazik iste. bir pislik yüzünden herkes üzülüyor degmez bir insan olmasina ragmen. takma kadina bir mesajla anlat cevapta verme. kartini degistir. düsünmeyi de kes

0|1
    0|0
  • "Hesabını kocanla gör onun evli olduğunu ben de sonradan öğrendim, bir daha arayıp rahatsız ederseniz bu iş karakolda biter" dersin sonra ne aramalarına ne de mesajlarına cevap vermezsin. Hatta mümkünse telefon numaranı değiştir...

0|0
    0|0
  • kadininda dogrulari bilmeye hakki var. sonucta o senden daha kötü bir durum. evli oldugu, sevdigi,evini ve herseyini paylastigi bir insan tarafindan aldatildi. Senin icin de kolay degil ama empati kur canim. Ben onun yerinde olsam bende aynisini yapardim.

Bence kadini ara veya mesaj at senin icin hangisi daha kolay ise. ona durumu anlat. senin bu durumdan haberin olmadini söyle ve seninde üzgün ve zor durumda oldunu söyle. ve bence o erkek arkadasinla bir daha görüsme. Unutma ki karisina bunu yapan yarin birgün aynisini sanada yapar. sen daha cok gencsin ve böyle biseylere laik oldunu düsünme. mutlu ol. onlarda artik kendi arasinda cözsünler

0|0
    0|0
  • Çok zor bi durum ikiniz içinde.. İkiniz derken o kadın ve seni kastediyorum tabi. Bence numaranı değiştir ve konu kapansın. kadın çaresizliğinden eşi olacak o haysiyetsize de bişey diyemediğinden sana sataşıyor canı yanmış tabi birinden acısını çıkarmak istiyor. Onu da anlamaya çalış olayın iç yüzünü de bilmediğinden.. O şerefsizle de irtibatını tamamen kes hiçbir şekilde muhatap bile olma. Allah bildiği gibi yapsın onu.

0|0
    0|0
  • Allahım ya daha neler duyucaz:/ senin içinde üzüldüm açıkçası .dünyanın iyice çivisi çıkmış... Ya numaranı değiş yada kadının numarasini engelle

Allah böylelerini ıslah etsin

0|0
    0|0
  • hiçmi şüphe ettirmedi kendinden? neyse insanlıkla adamın eşiyle son kez konuş ve numaranı değiştir. en basit ve en kestirme yoludur. Bu konuyu kapatmadığın müddetçe fazlasıyla yıpranacaksın.

0|0
    0|0
  • Yazik kadina yaa:( Ne serefsiz adamlar var.Kadina de ki " valla abla ben de bilmiyordum evli oldugunu zaten numarami da degistiricem sende uzme artik kendini degmez bu serefsiz icin" sonra da numarani degistir.Kokten temizle olayi.

0|0
    0|0
  • Numaranı dgeıstr ve keısnlıkle onların sana ulasmasına ızın verme

0|0
    0|0
  • suratına tükürerek başlayabilirsinn

0|0
    0|0
  • hattını değiştir

0|0
    0|0
  • YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ ASLA DEVAM ETME EVLİ BİRİYİM ÇOK ACI OLUR O AİLE VE ÇOCUKLAR İÇİN KİMSE BOŞANMAK İÇİN EVLENMEZ KUSURA BAKMA AMA ERKEK ARKADAŞIN ŞEREFSİZİN TEKİYMİŞ :@

0|0
    0|0
  • İşte ondan sonra kadınlara o... derler, buyur şimdi kim o...?

0|1
    0|0
  • Amanın okurken içim ürperdi.

0|0
    0|0
  • tekrar ararsa seni polise şikayet ederim eşini de seni de süründürürm eşin beni kandırdı şimdi de sen taciz ediyorsun diye azına et... bu ne yahu karılı kocalı... allah yardımcın olsun...

0|0
    0|0
  • geri zekalı kocanın evli olduğuu bilmiyordum beni arayıp durma ikinizinde canı cehenneme ,eğer bidha ararsan kocanla yatırsende kudurursun de.ama o pezevengede bidaha yüz verme

0|0
    0|0
  • ahhhhhh canım yazzık sana yaaa sende kadına hakaretı bastır kapat:D

0|0
    0|0
  • karısına açıkla durumu bence kocan kandırdıbeni nereden bilebilirdim çok özür dilerim cidden de öyle de bir durumda kalmışsın ki yazık ya :/

0|0
    0|0
  • sende saf gibi nie karsinin karsisinda susuyon sende agzina geleni söyle tehtit et korkmadigini göster daha fazla ezdirme kendini bu piskopat ikilerine

0|0
    0|0
  • önce git karısına herşeyi anlat kandırıldm flan de snrada telini değiştir sana ulaşmıycak şeklde herşeyini değiştr :)

0|0
    0|0
  • Değiştir numaranı

0|0
    0|0
  • Kökten hallet işi hattını kır ve kendine yeni hat al bence bu yaşananlarıda kötü bi rüya farzet.

0|0
    0|0
  • Bırakmalısın, hadi ayrıldı ondan diyelim. Sonra ne olacak? Zira sana da aynı şeyi yapabilir?

0|0
    0|0
  • numaranı değiştir sorun olmazsa savcılığa git canım allah yardımcın olsun. ah bu erkekler.

0|0
    0|0
  • Bu sadece filmlerde olur diye bilirdim vay bee :)

0|0
    0|0
  • kimlik kontrolü yapmazsan böle olur işte :D, şaka maka Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • pfff manyak bi durum! başına iki kadın kadar taş düşsün p#çin!

0|0
    0|0
  • Adamdaki şerefsizliğe bak bende kendi halime yanardım...

0|0
    0|0
  • Hattını degıs muhattap olma

0|0
    0|0
  • hmm hattını degiştr :)

0|0
    0|0
  • ayrıl sende

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam